Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony lányon jól mutat a...

Alacsony lányon jól mutat a magasszárú air jordan 1?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Optikailag minden ami rövidebb mutat jobban.Pld egy rövidebb nadrág ,már amennyire lehet rövid a kevésbé rövidtől jobban mutat.Egy cipő ugyanúgy optikailag .

Minden ami hosszabb pld halasznadrág térdigérő vagy magasszarú cipő a testedet mégkisebbnek láttatja.Azok jobban állnak egy hosszabb magasabb testen.

Szval ha alacsony vagy akkor nem célszerű ezt megjobban kihangsúlyoznod.Ha erre irányult a kérdésed..

2022. szept. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] köszi ilyesmire gondoltam télre, de akkor nézek más stílusút, rövidebbet
2022. szept. 6. 07:54
 3/4 anonim válasza:
Szerintem elég jól áll alacsony lányoknak egy magas szárú cipő, de az stílus függő is, hogy milyen ruhát veszel fel hozzá.
2023. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nagyon jól áll az összes lányon a jordan 1 aki végre nem airforce ot vagy panda dunkot hord az már jó. És nam annyira számít hogy mennyire vagy magas, a stílusod az rajtad múlik hogy jól áll-e, jó-e az öszkép, "tudod-e hordani"
2023. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!