Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony alacsony lányként jól...

Vékony alacsony lányként jól passzoló mom/boyfriend típusú farmereket hol találhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eddig javarészt skinny farmereztem, de rájöttem, hogy az vékony lányként nem a legelőnyösebb, pláne, ha amúgy nem széles a csípőm.

Így olyanokat keresek, amik adnának egy kis volument.


Hol találhatok jól passzoló fazonokat? Ami azért vékony derékon szép feszes, tehát nem úgy állna rajtam, mint tehénen a pisztolytáska.

Eddig régebben tallyba vásároltam, de a skinny mindig kinyúlt pér hónap után, azóta Mangoban vettem.


Köszi a válaszokat!

24



2022. szept. 8. 09:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Búzaboltban.
2022. szept. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1 Ja szerintem a te kommentjeiden láttam már a témában más kérdések alatt, te vagy, aki azt gondolja, hogy csak azért mert egy nő nem ultra feszes, mindenét kirakó cuccokban jár, már meleg :D

Nevetséges vagy.

Tudod ez alkati kérdés, nem mindenkinek a réfeszülős szerkók állnak jól. Ez férfiaknál is más és más. Egy férfi se búza feszesebb cuccoktól.

2022. szept. 8. 09:33
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Csak az én kommentjeimet láttad?

Azokét nem akik a szűk farmeres pasikat ekézik?

Szánalmas volt az a nő is aki azt írta, hogy vehet fel pasi szűk farmert, csak az ő nadrágjainál ne legyen szűkebb.

Hogy ha nem centire pontosan meghatározott nadrágban van egy férfi, akkor már meleg??


Ugye milyen érdekes ha vissza nyal a fagyi.

A sok marha meg rajtam csodálkozik, de fordítva persze rendben van.

Gondolkozzál már egy kicsit!!

2022. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Szörnyen előnytelen, förtelmes.
2022. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Mi a t.köm az a mom farmer?

Meg boyfriend?

Már vhol találkoztam evvel a kérdéssel de esküszöm nem tudom.

2022. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Bershka vagy Pullnbear
2022. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#3

Bocs engem holtra nem érdekel, hogy egy csávó mennyire meg milyen szűk farmert hord, hát hordjon amit akar. Nekem semmilyen fagyi nem nyal vissza :D


#4 akkor mégis mit hordjon az, akinek előnytelen a túl feszes fazon? (: szerintem baromi jól tud állni pár lányon, most szinte senki nem is hord már csőfarmert, szóval szerintem sokan nem is tudjátok, mi pontosan a mom jeans. Nem egy nagyon bő faszon, kicsivel bővebb, mint egy skinny, de fenékben ugyanolyan jó.

2022. szept. 8. 23:28
 8/17 anonim ***** válasza:

"Akkor megis mit hordjon az.."


Te írtad hordjon amit akar.

Szval hordj amit akarsz!

2022. szept. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Sztem bármilyen farmerban sexy lennél. Nekem bármilyenbe bejönnél.😘😘😘
2022. szept. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Alacsony vagyok nem nagyon vékony, de nem is duci alkattal, nekem a synsay-es nadrágok jók szoktak lenni, a Bershkában is kis méretek vannak. A Tallyban ellenben szerintem minden bazi nagy lett.


Én amúgy nem kötekedni akarok, de szerintem ha pont a vékonyságod zavar és el akarod rejteni, akkor ezen az általad említett bő fazonok csak rontani fognak, lifegnének rajtad.

2022. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!