Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Bocsi, ha buta kérdés lesz. Idén lesz szalagavatóm. A ruhám már megvan, ez lenne az: [link]

(A hátulján a kivágás nekem sokkal kisebb lesz) Szeretnék alá melltartót felvenni.. Erre gondoltam, mert ez a kivágásnál sem látszódna, mert a hasnál körbe lehet csatolni, illetve egy nagyon vékony, átlátszó pánttal venném fel:D : [link]

Ha rámszabáskor ez nem lenne rajtam, de szalagavatókor igen, abból lehet baj? Lehet, hogy annyira passzentra szabják majd, hogy nem tudom felvenni alá?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2022. szept. 16. 17:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem gondolkoztam volna push up-ban, de mindennap azt hordok sajna (nem brutális szivaccsal persze) ezért fura lenne, hogy szalagavatón meg full laposan beállítok:D Köszönöm a válaszokat mégegyszer:) Keresgélek valami olyan melltartót, amit fel tudok ez alá is venni.
2022. szept. 16. 19:53
 12/16 anonim ***** válasza:
Esetleg hívj fel ott, ahol a ruhát veszitek, hogy ök tudnak-e ehhez illö melltartót adni vagy ajánlani.
2022. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24%
igazából a legegyszerűbb az lenne, ha belevarrnának egyet, ha már nagyzolni kell, nagyzoljunk rendesen... ez a modell amit linkeltél ultragáz, elöl-hátul ki fog lógni a pánt mindenütt. vagy pántnélküli, vagy bele kell varrni.
2022. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs melltartó hátpánt magasságban kivágva a ruha háta, akkor mehet alá. Bár ez inkább nagy melleknél fontos, hogy adjon kellő tartást. Kis melleket nem kell tartani, arra a tapadós is elég. Meg kis mellekkel nem is muszáj a melltartó, övék a világ a szép kivágott hátú ruhákkal. Kis mell = szabadság! (Bocsi, csak épp irigykedem :D De tényleg szeresd őket, tök szerencsés vagy)

Csak én nem értem, mi a funkciója az alsó, körben a hasnál lévő pántnak? Ezt el tudnád magyarázni?

2022. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

8:35

Hát, az akalmazásban láttam képeket azokról, akik megvették ezt, és ők úgy csinálták, hogy azt a második pántot rákapcsolták ahhoz a csatos részhez, ahol egyébként a melltartót összekapcsolnánk, és ezáltal ez “lejjebb húzta” az egészet úgy, hogy ne a hátnál látszódjon az összekapcsolás, hanem lejjebb legyen, és akkor hátul kivágott ruhánál sem látszik. Remélem, sikerült jól elmagyaráznom :DDD

2022. szept. 17. 09:18
 16/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mindenképen kérdezz rá ott, ahol a ruhát vwetted, ötk tunak leginkább segíteni. Rengeteg helyen vagy tudnak adni neked megfelelö melltartót, vagy bele tudnak varrni olyat, ami nem látszik.
2022. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!