Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk/lányok akik hordanak...

Fiúk/lányok akik hordanak bodyt mennyire kényelmes nektek? Szeretitek hordani?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam rajta hogy, ki kellene próbálnom a bodyt, de most el szántam magam hogy, hogy veszek magamnak. Mi a tapasztalatok, mennyire elfogadott ha férfi bodyt hord?

2022. szept. 17. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Nálam nagyon bejött, kényelmes.

17L

2022. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is nagyon jó, nagyon jól melegít mivel egy plusz réteg van a ruhák alatt és nagyon kényelmes mivel ráfeszül az egész testre :) Szerintem annyira nem elfogadott a férfiakon a body de nem fogja látni senki ha azt veszel fel.
2022. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Van egy bodym, szeretem. Nem csúszik fel a dereka.

23/L

2022. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Nincsen párja a bodydak, ezt férfiként írom. Jó pár éve hordom, de sokkal hamarabb kellett volna vennem ilyet, csak makacs majomka voltam és féltem mit szólnak majd ahoz hogy bodyt hordok. De baromira nem érdekel, azt sem ha be szólnak érte....
2022. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Az utolsónak teljesen igaza van.

Nálam nagyobb body kedvelő férfi szerintem nincs itt a gyk-án, én emlékszem majd nem tíz éve vettem magamnak az első bodyt, pont november volt mentünk horgászni több napra. Hát bizony jó volt alsó alap ruházatnak. De gyakorlatilag azóta rendszeresen viselem, mindig szoktam venni magamnak. Nagyon sok van belőle a szekrényben, főleg hosszú ujjú, imádom őket minden nap hordom.

2022. szept. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Mi az hogy elfogadott??

Mindenki azt a ruhát viseli, ami neki kényelmes, nem az idegeneknek kell az öltözetünkkel megfelelni.

2022. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzá szólást. Ment a zöld mindenkinek.
2022. szept. 18. 13:20
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb 6 éve mentünk síelni a férjemmel és a gyerekekkel a Mátrába, és bizony eléggé hideg volt. Mikor kezdtünk be öltözni a síeléshez, mindenkinek meg volt a ruhája ki mit vesz fel, mindenkinek ki készítettem a szobába, és bizony a férjemnek is raktam ki egy hosszú ujjú bodyt hogy legyen majd szíves ezt is fel venni az overál alá. Egy nagy nézés után azt mondta biztos??? Mondtam neki igen, úgy sem látja senki. És délután mondta nekem hogy nem is olyan rossz ez a body, na azóta ő is fel szokta venni. És még utána egy ideig követelte tőlem hogy hol van a bodym, enélkül nem öltözik fel:)!
2022. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
A body nagyon hálás ruhadarab a számomra. De hordani mások előtt nem hordom, mert volt ismerősöm aki bizony ki nevetett érte, így csak itthon veszem fel, vagy ha tudom nem kell le vetkőzni sehol sem.
2022. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is síruha alá pakolta be a bodyját. Azt mondta vegyem fel mert jó. A méretük is nagyjából ott van. Egyébként úgy tudom létezik férfi body is ami elöl derékig gombos és boxer fazonú mint egy alsógatya csak náluk nem kapható. De végül is teljesen mindegy, férfi alsó is van fecske amilyen egy női body és kényelmes az is, nem húz alul.
2022. szept. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!