Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ennyire hosszú szoknyának...

Az ennyire hosszú szoknyának mi értelme van?

Figyelt kérdés

Szoknyát gondolom azért vesz fel valaki, mert nadrágban melege lenne pl. nyáron. De akkor nem lenne praktikusabb a rövidebb szoknya? Hiszen egy ilyen hosszúban ugyanúgy melege lenne kánikulában szerintem. Ráadásul kényelmetlen is, nagyon könnyű elesni benne, ha rosszul lép az illető. Ez egy miniszoknyában sokkal kisebb eséllyel történik meg. Miért választják akkor mégis sokan ezt a szoknyatípust a praktikusabb, kényelmesebb mini helyett?

https://www.youtube.com/watch?v=GrrTWuhjkSM&feature=youtu.be



2022. szept. 18. 06:55
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Te fiú vagy?

Ez butaság. Nagyon is kényelmes, szellős a félhosszú szoknya. Elegáns is, csinos is.

Sokkal szexibb, mint amikor a miniből kilátszik a nő seggepartja.


Sőt, a bokáig érő, szép szabásvonalú ki is emeli a csinos nő alakjának az előnyeit.

2022. szept. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Én ilyeneket hordok nyáron (sőt még hosszabbakat is) és abszolút nincs melegem benne.

A miniszoknyát nem szeretem, túl sokat mutat. Azért minimum térdig érjen a szoknya.

23/L

2022. szept. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Én mindenféle szoknyát szeretek egy lányokon. Amikor miniszoknyát hordanak imádom. A még a linkeltnél hosszabb szoknyákat pedig kifejezetten szexinek és nőiesnek találom.

36F

2022. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1) akinek összeér a combja, annak kell alá veni kisnadrágot hogy ne legyennirtózatos fájdalmakban minden léoésnél. Az ennél rövidebb alól kilászhat

2) lehet nekee nem tetszik, de sokaknak, pl nekem tetszik, szép

3) a mini vagy rövidebb szoknya sokszor felcsúszhat és semmiképp sem akarnám hogy kilátsszon valamim

4) hosszú lábú lányoknak ez jó, mert rövidíti a lábakat, arányosabb lesz a test

5) ameddig nem testhezálló, addig pont ugyanolyan érzés mint egy miniszoknya. Tehát mmérzetre mintha bugyiban lennél. De pl egy testhezálló térd fölé érőben jobban melegem van mint egy bokáig érő ilyenben

6) takarja a térdet ani sokaknak a munkahelyen vagy vallási okból fontos

2022. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én nem szeretem az ilyen hosszú szoknyákat, öregítenek. Középkorú vagy idősebb nőkön oké, de szerintem fiatalokon fura. De mindenki azt hord, amit akar. És ne gondolkozzunk végletekben, nem csak seggvillantós miniszoknya és bokáig érő létezik.
2022. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne járna úgy, mint aki egy 10 centis gerendán egyensúlyoz.
2022. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
100%
Az, hogy az adott hölgynek tetszik.
2022. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én inkább mini vagy combközépig érő szoknyákat viselek. azokat jobban szeretem meg jobban is állnak nekem.
2022. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 _Cherrybomb_ ***** válasza:
100%

Szerintem kényelmes és szebb is mint azok a kis falatka szoknyának nevezett textilek, amiből mindent is látni, persze azok is állhatnak valakin jól, az is lehet szép, de én jobban szeretem és nagyon jól lehet mindenfélével kombinálni

Itt van pár példa:

[link]

[link]

[link]

2022. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban szeretem a rövidebbeket a legtöbb szoknyám mini és térdig érő vagy a kettő között. De van 1-2 ilyen maxim is, mondjuk ezek csak kevés ruhámmal állnak jól. De amúgy érzetben nincs különbség, ugyanúgy szellős. Sőt ugye minél hosszabb nyáron annál kevesbé süti a lábad a nap.
2022. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!