Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van-e joga a férfiaknak...

Van-e joga a férfiaknak leggings-t hordani ?

Figyelt kérdés
Magyarországon mi számít magamutogatásnak ? A leggingsben ugye látszik a nők vénuszdombja/tevepatája, a férfiaknak pedig, hogy ott is van valami "csomag". Tiltja-e törvény, ha igen kérlek linkeljétek be, hogy nők vagy férfiak meddig mehetnek el ilyen téren ? Sokan undorítóan hordják az ilyen ruhadarabot és itt nem feltétlenül a férfiakra gondolok, hanem azokra a nőkre akik le...-ják, hogy mi látszik mi nem, mert ők mindent megtehetnek, a férfiak meg ugye kevésbé merik hordani, pedig szerintem ugyanolyan joguk van, de igényük az 100% van rá. Kérem csak az válaszoljon aki érdemben hozzá tud tenni a témához és felfogta a kérdés lényegét !

2022. szept. 19. 13:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

Hogy jön ide a jog?????


Semmilyen törvény vagy rendelet nem tiltja.

Azt hordasz, amit akarsz...


Ez a 100% igény persze már megmosolyogtató... :-DDD

2022. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam bőrhatású leggingset viselni, de csak itthoni körülmények között. Néhány barátom szokta csak látni, de szerintünk jól is áll a vékony alkatomhoz.
2022. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy öltözik ahogy akar, ha te legginset akarsz hordani, bátran felveheted!

Senkinek nincs joga másnak meghatározni (munkahely, alkalmi esemény kívül), hogy mit hordjon.

2022. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
22%
Joga van, csak a többieknek is van joguk homárnak nézni.
2022. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Kérném a kérdés alatti szöveget értelmezni, arra vagyok kíváncsi akkor az 1-es és a 4-es válaszoló értelmi szintjének megfelelő nyelvezetre lefordítva, ha nagyon látszik az ember nemiszerve női tevepata vagy férfi kuki, akkor azt is megteheti jogilag ma az utcán bárki ?
2022. szept. 19. 15:29
 6/30 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett az, hogy most épp nektek mire csorog a nyál vagy szerinted mi a b*zis azt ne ide írd, mert nem érdekel. Ha nem tudsz értelmesen a kérdésre válaszolni akkor ne tedd, köszi ;)
2022. szept. 19. 15:31
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

De nem érted, hogy nincs ilyen törvény...???


Ez nem közszeméremsértés. Hordd bátran!

2022. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%

A törvény nem tiltja. Van olyan bekezdés ami a szemérmetességre vonatkozik, de az inkább a meztelenkedésre értelmezhető.

Szóval jogilag nincs akadálya.


Az más kérdés, hogy ez mennyire néz ki jól. Tudom, hogy ilyenkor minden nőgyűlölő letámad, hogy bezzeg a nők és a tevepata és közönségesség. De a helyzet az, hogy én kibhaszott ritkán látok olyan nőt legginsbe akinek tevepatája lenne. Szerintem erre már mindenki figyel. Viszont férfiként a golyók kivehetőségét nem tudod elrejteni. Nekem is van olyan legginsem amibe tevepatám lesz és ezt tudom orvosolni úgy, hogy egy tisztasági betétet odarakok. Ez egy férfi problémáját nem oldaná meg.

2022. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze az már majdnem olyan mint a skinny fit nadrágok meg a többi hasonló ruhadarab.

20 évvel ezelőtt még senki sem hordott olyat, csak a kifejezetten különc magamutogató emberek, 10 éve csak punkok meg emósok jártak csőnaciban meg a társaiban, ma meg már boldog-boldogtalan ilyet hord ha jól áll rajta ha nem.

Legginsget férfiak manapság sporthoz viselnek leginkább, de ki tudja mikor talál utat magának a hétköznapi viseletbe is.

2022. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
12%
Egy hülye kérdésre hogy válaszoljanak értelmesen? Amúgy meg, amit a nők simán megtehetnek, egy pasi ál tök gusztustalan.
2022. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!