Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik kifejezetten olyan...

Létezik kifejezetten olyan turkáló, ami csak márkásabb, designer cuccokat árul?

Figyelt kérdés

Marha sokat költöttem az elmúlt években a ruhatáramra, viszont az újabb kínálatokkal nem igazán vagyok megelégedve, és már költeni sem szeretnék ilyen mértékben. Egyszer az exem el akart vinni turiba, nekem ez teljesen új dolog lett volna, de nem lett semmi, vége lett. Úgyhogy kíváncsi vagyok, hogy van e olyan hely, ahol kifejezetten régi, jó minőségű, márkás használt dolgokat árulnak. Nagyon kíváncsi lennék, egy ilyen helyre. Mondjuk nehezen vesz rá a lélek, hogy más lehordott cuccait megvegyem, szóval maximum akkor vennék bármit is, ha tényleg nagyon tuti dolog. Mindegy, kíváncsi lennék amúgy is, milyen egy ilyen hely.


Egyébként mi történik ezekkel a fajta ruhákkal? Mi az összes holmimat elcsomagoltuk, és elraktuk, mert őrültség lett volna kidobni a gyerekkori dolgokat, jó lesz simán a gyerekeimnek majd... A jó holmikat az emberek elteszik nem?


2022. szept. 19. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Remixhsop. Ez kb online turkalo markas cuccoknak
2022. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, király hogy online :D
2022. szept. 19. 23:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik ez az app, ezt fogom egész este böngészni. Ezen minden ruha használt? Láttam egy kabátot, még a címke is rajta volt.
2022. szept. 19. 23:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Áh találtam egy annyira jó Versace inget, de xxl sajnos
2022. szept. 20. 00:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerek többet is, egyikben 20-30 ezer az árkategória, másikban 500 e - 1,5 millió.
2022. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" A jó holmikat az emberek elteszik nem?"

Én nem teszek el semmit. Ha valamit nem vettem fel max egy éve, akkor leadom megbízható adománygyűjtő szervezethez. Akkor is, ha csak 1x volt rajtam, de olyan is volt, hogy impulzusvásárlás közben megvettem valamit és címkésen adtam le egy évvel később, mert végül nem volt hová felvennem. Ha veszek valami újat akkor megszabadulok valami régitől, ebben pont törekszem a minimalizmusra. Sok ilyen hülyét ismerek, mint én :)

2022. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 érdekes. Én mindent elrakok, ami minőségi cucc, hogy majd a gyerekeim hordják ha nekik tetszik.
2022. szept. 20. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6 Ha terveznék gyereket akkor sem tennék el valamit azért, hogy 20 év múlva esetleg felvegye, már ha egyáltalán tetszik neki. De persze kinek mi :) Egyébként sok ilyen weboldal van, fashionesta, dress-for-less, brandmax, theoutnet stb.
2022. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!