Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Calvin Klein boxerért megéri...

Calvin Klein boxerért megéri ez az ár? Szerintetek jó?

Figyelt kérdés

[link]


Megéri ez? Jó lehet?



2022. szept. 20. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Semmivel sem jobb mint bármelyik másik. A neve miatt drága
2022. szept. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Ez jobban megéri: [link]
2022. szept. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha rajtad kívül senki nem látja aki számít (érted, mire gondolok) akkor határozottan nem érik meg az árukat a márkás alsók. Ha van rá esély akkor vegyed.
2022. szept. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a múlt héten vettem egy hármas csomaggal CK boxeralsót. Nagyon finom, puha anyag, remek szabás! Olyan tökéletesen illeszkedik, hogy olyan érzés, mintha semmi nem lenne rajtam, egész nap fantasztikusan kényelmes. Eldöntöttem, hogy eztán nem kíserletezek semmi mással, hanem csak CK alsónadrágot veszek.


Nekem még az Intimissimi boxeralsók nagyon beváltak, de jóval drágábbak lettek a CK-nál.

2022. szept. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Én például kifejezetten utálom a márkás ruhákat, mert a legtöbbjük műszálas kevert anyagból dolgozik, és az sem ritka, hogy a gyártási ország Thaiföld. Hatalmas illúzió a menő márkajel...
2022. szept. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

#4: "olyan érzés, mintha semmi nem lenne rajtam"


Na én meg pont ezt utálom! Szeretem érezni, hogy van valami rajtam.

2022. szept. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Az alatt, hogy "olyan érzés, mintha nem lenne rajtam semmi", a következőt értettem. Nem gyűrődik, nem szorít, nem feszül sehol, nem nyom, van elég hely a nemi szerveknek, viszont egyben is tartja őket, elválasztás a heréket a combtól.


Ennek értelmében az Intimissimi mellett a legkényelmesebb alsónadrágom.

2022. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Amit linkelt a 2. író az nagyon gagyi, c*** stílusú.



3. Már hogy ne látná más az alsónadrágot?

Barátnő. Vagy öltözőben. Vagy azért megesik, hogy az ember úgy öltözik, hogy alsónadrágban látja más, még ha nem is abban van hosszabban.

2022. szept. 20. 11:41
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
8 Én is azt mondanám hogy gagyi a versace boxer, ha nem lenne rá 56 ezer ft-om.
2022. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
100%
Nem, felesleges. Melyik embert érdekli, hogy milyen fehérnemű van a másikon. Tiszta legyen az a lényeg.
2022. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!