Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire gaz...

Szerintetek mennyire gaz manapsag kimenni egy korre kutyat setaltatni, pizsoma nadragban?

Figyelt kérdés
szerintem nem az

2022. szept. 21. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kecskeméti vagy? Itt hallom mindenkitől, hogy pizsoma. Holott az pizsama.

Amúgy szerintem nem gáz, ez a pizsamanadrágtól függ, hogy milyen.

2022. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Én voltam már anèlkül is
2022. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, én azthittem hogy így mondják😅
2022. szept. 21. 16:35
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Hát, szerintem elég gáz. Nem igaz, hogy nincs 2 perced átvenni egy másik nadrágra. Aztán, ha összekoszold a pizsinadrágodat, majd azzal fogsz az ágyban is fetrengeni? Hát, te tudod.. de a pizsama alvásra való, nem kutyasétáltatásra.
2022. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én is pesti vagyok, de itt senki nem hívja pizsomának. Mégpedig azért nem, mert nem az a neve :) Mindenesetre nem utcai viselet.
2022. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Pusoma, az meg egy c. név
2022. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az volt.
2022. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

En szoktam, mondjuk fekete leggings van rajtam max, mint otthoni nadrag, ilyenekben is alszom, igy csak kicsit tunok csovesnek setaknal :D De kulonosen szeretem amugy a hidegebb idot, mert csak gyorsan felveszek egy kabatot, aztan az apol es eltakar, a kutya nem latja, hogy milyen polo van rajtam, vagy van-e rajtam melltarto. Nyaron ebbol a szempontbol nehezebb, akkor sajnos mindig normalisan fel kell oltozni :D



De hozzatennem, hogy csak a reggeli meg a keso esti seta telik ilyen lazan, amikor pont leszarom, miben megyek ki, ezek max 10 percesek, es nem igazan tudom mitol koszolnam ossze magam, ha a kutya bele is megy a sarba/ koszba, mittudomen mibe, ram nem ugral vagy ilyesmi, mert meg van nevelve :D


A hosszu, 1,5 oras setankra azert normalisan feloltozok, mert akkor tobb ember lat.

2022. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Hideg van, felfázol, ne tedd.
2022. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz viszont éntuti nem aludnék olyan nadrágban amiben kint voltam az utcán.

Nem higienikus

2022. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!