Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valaki, aki használta már...

Van valaki, aki használta már a Vinted alkalmazást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy biztonságos-e, valamint, hogy pontosan, hogy működik az eladás ott.

2022. szept. 26. 20:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%
Tegnap néztem az értékeléseket, sajnos nagyon sok rosszat írtak 😞
2022. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Igen, használom. Ruháim is vannak fenn és rendeltem is már.
2022. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
55%

A vinted rohadt veszélyes oldal. Eladni szándékoztam, nagyon gyorsan jelentkezett vevő....de az adatai gyanúsan lettek. Rossz volt a telefonszám, a cím is pontatlan volt, nem létező ( utca helyett tér) de egy boltté.... közben meg az én kártyáról akart lehívni különböző összegeket: 50000 alatt pár forinttal. Mivel mindet elutasítottam,a bankok azonnal hívott a gyanús tranzakciók miatt.


Szóval én nagy ívben kerülöm inkább azt a szar webhelyet.

2022. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
43%
Ne regisztráljon senki!Tele van csalókkal!Le is szedtem az összes hírdetést amit fel raktam!
2022. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Bagi Mónika válasza:
49%
Ne használjátok! Most tiltotta le a bank a kártyámat gyanús tranzakció miatt. Szerencsére időben. Valaki pénzt akart levenni a szamlamrol, miközben nekem kellett volna hogy fizessenek egy kabát miatt 😡
2022. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 antex71 válasza:
94%
A Vinted-en vettem-eladtam több mindent, eddig semmi problémám nem volt. Csalók meg mindenhol vannak(sajnos)
2022. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 szekelyeszter ***** válasza:
95%

A napokban regisztráltam. Már eladtam néhány göncöt, elvileg akkor kerül át az összeg a számlámra, ha a vevőhöz megérkezik a termék és nem kifogásolja. Nekem eddig pénzembe nem került, irtó egyszerű a használata, szóval eddig pozitív. Majd meglátjuk.

Akiknek a számláját megpróbálták megterhelni az árulja már el, hogy a regisztráció mely pontján adott meg bankszámla vagy kártya adatokat? Merthogy sehol nem kértek ilyet (nyilván).

2022. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 vikocza22 válasza:
10%

Én is el szerettem volna adni,viszont eladásnál kérte a számlaszámom és 120 eur le akart vonni........ természetesen nem engedélyeztem.

Nem is értettem az egészet

2022. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
95%

Szerintem is jó kis eladós oldal, ahogy fent írták csalók meg mindenhol vannak, nem szabad alkalmazáson kívüli linkeket, tranzakciókat bonyolítani és akkor semmi gond nincsen. Tehát, ha ír neked egy vevő, hogy hurrá megvették a termékedet, de ehhez most és azonnal add meg a kártya adataid, mert csak így tudják kiutalni a pénzt ne hidd el (komolyan nem értem ki hiszi el, hogy ahhoz, hogy pénzt utalja ám neki a kártya adatai kellenek, hahó, ahhoz a bankszámla adatok kellenek!!!)

Sok mindent adtam el, sok dolgot vettem, nem volt gond.

A negatívum annyi, hogy ha nem jelez vissz a vevő, hogy minden rendben, akkor a pénzedet várni kell egy kicsit (+2 nap maximum) és az átutalás vintedről is van mikor 1 nap után jön meg van mikor azonnal, ez nem tudom mitől függ.

Illetve, hiába fizeted a vevővédelmi díjat, ha a terméket megkaptad, de probléma van vele neked kell egyezkedni az eladóval és a vissza küldesz is neked kell állni. Ellenben, ha elveszik vagy nem adja fel, akkor automatikusan visszajár az egész összeg. :)

2022. dec. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

Nincs semmi gond a Vinteddel. Adtam el,vettem is..rendszeresen használom.

Adathalász, csalók mindenhol vannak.

Aki fosik,ne használja..de hogy egyesek mennyi baromságot tudnak itt leírni...

2022. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!