Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy egy intimissimi boltban,...

Egy egy intimissimi boltban, ha egyedul nezelodok, akkor altalaban odajon az elado megkerdezni hogy segithet e. Es ha segit akkor megnezi hogy all rajtam a bugyi miutan felprobaltam?

Figyelt kérdés
Ne kerdezzezek miert erdekelne, csak ugy az eddigi fehernemu boltos tapasztalataitok erdekelnenek. Hogy mennyire gyakran jonnek oda, azt is megnezik e hogy all meg meg ajanlananak e pluszba mast is, stb.

2022. okt. 8. 14:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most latom hogy ketszer irtam az egyet, bocsanat:D
2022. okt. 8. 14:27
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, senki nem nézi meg, hogy áll rajtad. Azért kérdezik, hogy kell-e segítség, hogy méretet, vagy fazont ajánljanak.
2022. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Méretedet jó eséllyel megmondja ránézésre, de a seggedre nem kíváncsi. Különben minek? Magadnak el tudod dönteni, hogy tetszel-e, a párodat meg nem a bugyi fogja érdekelni.
2022. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Azt hiszem soha nem is mennék többet fehérnemű boltba, ha az eladó megakarná rajtam nézni a fehérneműt. :D
2022. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tuti férfi írta ki akinek ilyen fantáziája van.
2022. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nézi meg, max ha kijöttél, megkérdezi, hogy jó lett-e és ha nem, visszateszi ő a helyére, ha kéred, akkor meg visz másik méretet.
2022. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Várj... a boltban fel lehet próbálni a fehérneműket?

MI? :D

2022. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 fel persze.

Melltartót simán, alsó neműt, pedig saját alsóra próbálva szokták engedni.

2022. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz! menj be, ismerd a méretet, az eladó tuti nem kér meg arra, hogy vedd fel, hogy megnézze rajtad. Ja, minden pasi parázik bugyit venni, nem csak te.
2022. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamu a negyzeten !
2022. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!