Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A H&M szövetkabátoknak bő...

A H&M szövetkabátoknak bő vagy szűk a méretezése?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni. 162 cm, 50 kg vagyok, mell/derék/csípő 86,5/66/87 cm. Általában a mérettáblázatok szerint már beleesek a 36-os (s-es) méretbe, a márkás dolgokból mégis a 34-es (xs-es) szokott rám jó lenni. Viszont mivel kicsit széles a hátam/vállam, a nagyon szűk szabású és merevebb anyagú cuccokból, mint a blézerek vagy a testhezálló ingek, már kell a 36-os, mert a kisebbek mellben vagy vállban rámfeszülnek.

A szövetkabátoknál viszont sosem lehet tudni.

A tescós F&F-hez és a Vero Modához tudok viszonyítani. Az F&F-ből egy bővebb szabású szövetkabátból a 34-esbe is bőven belefértem, sőt a szabása miatt még olyan volt, mintha túl nagy lenne. Egy testhezállóbb 34-es pedig olyan volt, mintha rámöntötték volna. Szóval a tescós elég nagy méretezés. A Vero Modától próbaként rendeltem egy testhezállóbb 34-eset, minden tökéletes volt, kivéve a mellnél lévő gombot, az feszült. Ebből a márkából egyébként is gyakrabban kell nekem a szűk dolgokból s-es, szóval a VM kisebb méretezés.

A H&M melyikhez áll közelebb? Van valakinek hasonló méretekkel tapasztalata?


Nincs a közelemben H&M üzlet, így a próba sajnos esélytelen. Amúgy is használtan rendelnék a Remixről. Mindkét méretben néztem ki valamit.



2022. okt. 18. 07:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!