Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel egy rock...

Mit vegyek fel egy rock koncertre?

Figyelt kérdés
Szóval holnap D'ESAIRS RAY konci, és még nem voltam egyetlen egy koncerten se ez lesz az első és az egyik kedvenc bandám jön és alig várom.. csak 1 gond van, nem tudom h mit vegyek fel.. gondolom vlami feketét, de az annyira nincs... miket szoktak felvenni koncertekre?
2010. szept. 28. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Jó lenne tudni, hogy fiú vagy-e vagy lány.


Illetve sajnos nem vagyok tisztában ezzel a keleti rock dologgal, de ahogy elnéztem a hapsikat(?), festették magukat. Esetleg fesd ki te is magadat.


De, menj úgy, ahogy jónak érzed. Egy egyszerű fekető póló nadrággal, kabáttal, sportcipővel/tornacipővel/bakanccsal, ami tetzik.

2010. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármit, amit akarsz kb., egy könnyűzenei koncertnél nincsenek szabályok. Persze azért pár gyakorlati tanács: hordj olyan cipőt, amiben nem fáj a lábad több órányi táncolás/ugrálás után (egy pár edzőcsuka tökéletes), ill. öltözz az időjárásnak megfelelően... meg úgy összességében olyan cuccokat, amik kényelmesek (nem kell őket igazgatni, nem szűkek stb.)
2010. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is aggodtam amikor először mentem koncertre :D Nem muszály annyira kiöltöznöd, felvehetsz egy sima pólót egy farmerral, rá egy kardigán és mondjuk egy bőrdzseki, de persze felvehetsz zenekaros pólókat, vagy akármilyen rock stílusú pólót. Szóval ne az én kicsi pónimos pólódba menj azért, de tényleg nem kell annyit agyalni rajta :D
2010. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jujha lenne én kicsi pónis felsőm biztos azt venném fel :D

nem dehogy... lány vagyok, és igen kifogom festeni magam , meg majd valami kényelmes ruhát... köszi a válaszokat!!

2010. szept. 28. 17:08
 5/6 A kérdező kommentje:
-.-' bocsi rosszul írtam le az együttes nevét... D'espairs Ray
2010. szept. 28. 17:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Visual Kei banda, meríts a banda tagok öltözékéből.
2010. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!