Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért járnak az egyetemista...

Miért járnak az egyetemista fiuk lányok majdnem mind átmeneti kabátokba így műveletebnek tunek Bene vagy ez a tanult emberek divatja? Egyszerű mezei kukás miért nem jár ilyen kabatokbakba? 1000ft kb tele van a turkalo de ők valamiért nem hordjak?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 11:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Igazából nem tudom, miért érdekel bárkit is, hogy más ember miben van az utcán, felőlem a -20 fokban is járhatnak pólóban és rövidnadrágban, ahogyan 30 fokban is lehet télikabátot hordani. Én egyetemista vagyok, ez itt a negyedik évem, de sosem figyeltem meg annyira a többieket, hogy feltűnjön, mindenki átmeneti kabátban jár, de a válasz valószínűleg nagyon egyszerű: mert ezt kívánja meg az időjárás. Szegeden mostanában 11-15 fok van, ez nekem még bőven átmeneti kabátos idő.
2022. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Pekka ***** válasza:
100%

Nem tudom ezt hol és hogy mérted fel, de biztosan nem így van.

Szerintem nem köthető végzettséghez, mindenkinek a saját döntése, hőérzettől függően. Napi szinten ingázom, a "sima" dolgozó emberek 90%-a hord átmeneti kabátot.

2022. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2022. nov. 7. 11:42
 4/13 A kérdező kommentje:
En a gyapjuszalas átmeneti kabátra gondolok csak muvelteb embereknel látom gyakra hogy hordják ügyvéd mérnök stb aki valamilyen szellemi munkát végez egyszerű kétkezi gyári munkás segéd munkás nem hord ilyeneket én azt figyeltem meg
2022. nov. 7. 11:46
 5/13 anonim válasza:
100%
1-es vagyok. Ez nekem inkább télikabát, mint átmeneti, a lenti képeken is hóban állnak benne modellek. Egyébként én is felvenném, de nem azért, mert tanultnak tűnök benne, hanem mert tetszik, hasonlóm volt még középiskolában is. Lehet, hogy most ez a népszerű, pár évvel ezelőtt a pufi dzsekin kívül alig lehetett valamit találni a boltokban, most lehet ez lett a divat.
2022. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyenbe járok, mert:

- szeretem az elegánsabb ruhákat

- komolyabban vesznek az emberek

- nem annyira dög meleg a BKV-n, mint a sport dzsekik

- nőknek jobban bejön

2022. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, próbáld meg, hátha műveltebbnek tűnsz tőle, mert az íráskészséged ehhez kevés...
2022. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Miért, mégis ilyenkor mibe kéne kéne járni, ha nem átmeneti kabátban? De most őszintén?
2022. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Én egy átmeneti poláros anyagú felsőben járok, a télikabátom még a szekrény mélyén várja a telet. Ha most télikabátban járnék, akkor télen a fagyban mégis miben?
2022. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy igazán művelt ember nem kritizálja és nem nézi le a másikat sem az írás keszsege sem más miatt.szerintem ahhoz képest hogy csak 3 általánost végeztem el elég jó az iraskeszsegem...
2022. nov. 7. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!