Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igaz, hogy a turkálók kora...

Igaz, hogy a turkálók kora leáldozott? (többi lenn)

Figyelt kérdés
A különböző Facebook csoportok, appok miatt, így a turiba csak a semmilyen darabok jutnak el? Egy cikkben olvastam, mi a véleményetek?

2022. nov. 11. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Éppenhogy a nagy turikból viszik tömegével a ruhákat, amiket a FB-on még haszonnal eladnak.

Számomra rejtély, hogy ki fizet egy hádás cuccért +20-30%-ot a neten.....

2022. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
folytatom: a turiban nem a magyar nők által megúnt egyes darabok vannak, hanem Angliából hozzák a zömét, bálákban, ottani vöröskeresztes meg egyéb gyűjtésekből, áruházi "store return" darabokból.
2022. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem használtam semmilyen online felületet turkálózásra, ellenben sokszor járok el személyesen, és mindig rengeteg új arcot látok.


Itt gyakorin is sokan olvasom, hogy népszerűsítik és ajánlják a turkálózást, tágabb baráti körömben is megszokott dolog.


20/L

2022. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. nov. 11. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra van lesz igény .
2022. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég nem járok turkálóba. Régen tök jó volt, ma már undorítóan éhesek lettek és minden tízszer annyiba kerül, mint amit ér. Olcsóbban vásárolok új cuccokat, pedig nekem még nehezebb is, mert kövér vagyok.
2022. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sosem vennék online ruhát, mert ott nem lehet felpróbálni és átnézni, hogy sérült-e. A visszaküldés pedig macerás és költséges, már ha egyáltalán van rá lehetőség, mert a magáneladók például nem is hajlandóak visszavenni a ruhákat. Szóval nem kockáztatom a pénzemet.

Ha meg olyan gazdag lennék, hogy csak úgy sokezer forintot költenék el ruhákra, hogy azt sem tudom, tudom-e majd hordani őket, akkor eleve nem használt ruhát vennék.

2022. nov. 13. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!