Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon miért számít...

Magyarországon miért számít "gáznak" fecskét hordani a strandokon, fürdőkben?

Figyelt kérdés
Olaszországban pl. nem csak az "öregek" hordják, hanem a fiatalok is. 19 éves vagyok és számomra is ez a legkényelmesebb fürdőnadrág.

2022. nov. 13. 21:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
99%
Sosem gondoltam gáznak,az meg nem érdekel,hogy más mit gondol. Én is azt hordok,azért,mert napozáskor,fürdéskor úgy a legjobb,ha minél nagyobb testfelületemet éri a nap. Számomra pont az a vicces,amikor ilyen térdig érő gatyákban vannak a strandon,aztán az öltözőben látom,hogy barna felsőtest,lábszár,hófehér comb.
2022. nov. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%
Mert ódivatú.
2022. nov. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
lehet, hogy nincs divatban, de nem tapasztaltam, hogy gáznak számítana. a fürdőnadrág szerintem egy szükséges minimál ruhadarab, aminek annyi a célja, hogy strandolás közben mégse legyél full meztelen mások előtt, szóval én is mindig fecskét hordok.
2022. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
30%
Mert mindenki látja a faszodat
2022. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
#4 nem arra mondják, hogy már látott faszt, aki a strandon látta a fürdőgatyán keresztül enyhén sejthető domborodó valamit.
2022. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Ja #4 es. Ott annyira zavar,ha fürdőgatyán keresztül látszik a formája,itt viszont mindenki küldözgeti boldog,boldogtalannak a 18-20 centisről a képet. Hogy is van ez akkor?
2022. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyen 2-es és 4-es buta emberek szerint gáz csak, mert ők a divatot és nem a józan észt követik.

Ez a térdig érő zubbony szhar honnan máshonnan mint amerikából jött be, ahová ezek nyalnak a meleg szharig, mert azt hiszik vízbe, napra, felöltözve lehet csak menni.

A 6-nak igaza van, itt ezek az igazi “férfiak” küldözgetik a 20 centis fhaszukról a fotókat, a strandon meg nyuszikává változnak, és már nem, hogy büszkék lennének a férfiasságukra, de még szégyellik is!

De az 1-es is jól megírta a magyarázatot, teljesen igaza van!

F.

2022. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam egy nagyon szabadszellemű illetőnek, de szerintem akkor sem perverzió fecskét felvenni. Ez olyan, mintha a nőket csak köntösökben engednénk fürdeni, nehogy kilátszódjanak a domborulataik. Aki ezt szereti, annak ott van a muszlim kultúra, az tartalmaz ilyen szabályokat. Meg lehet, hogy bennem van a hiba, de én nem a férfiak lábai közé szoktam nézni... Azt meg nehezen hiszem el, hogy a 20-25°C-os vízből kijövet annyira kidomborokdik...
2022. nov. 14. 14:30
 9/31 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ezeknek pont az a baj,hogy NEM domborodik. Az ott a valóság és nem a gyakori kérdések,ahol mindenki 20 centis brével járkál :)))
2022. nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Sunshinedoll ***** válasza:
98%
Ez nekem is feltűnt, hogy itthon már-már ciki, de akár cipruson, görögországban vagy olaszban voltam, velem egyidős fiatalok hordják :D Szerintem nem kell foglalkozni azzal, más mit gondol.
2022. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!