Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon miért számít...

Magyarországon miért számít "gáznak" fecskét hordani a strandokon, fürdőkben?

Figyelt kérdés
Olaszországban pl. nem csak az "öregek" hordják, hanem a fiatalok is. 19 éves vagyok és számomra is ez a legkényelmesebb fürdőnadrág.

2022. nov. 13. 21:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem a kézzel készített cserépedényektől tartok, csupán magát a helyzetet ítélem meg abszurdnak.
2022. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
68%
Nekem semelyikkel (sem a fecskevel/sem a piszoarral) nincs gondom. Fecsket én sem hordtam eddig, de iden apámmal voltam kettesben nyaralni, ő azt hord és mar egy ideje probalt ravenni, hogy hordjak azt és most konkretan kiszedte a borondombol a hosszu gatyaimat, szval azt kellett huznom. Elején, úgy érzed semmi sincs rajtad, de amugy utana jo, sokkal szabadabb. Valóban domborodnak a dolgok, de ő is megmondta, nem kell szegyelni h ferfi vagy, ugyanez piszoarnal. Ennyi. De am mindenki azt hord, amit akar. :D
2022. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Uszodán kívül én még nem vettem fecskét, de mivel számomra is ez a legkényelmesebb fürdőnadrág, a strandokon/fürdőkben is ezt szeretném hordani. Azért meg nem fogom sz@rul érezni magam, mert másokkal ellentétben én nem szégyellem a testem.
2022. nov. 26. 00:20
 24/31 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező!


Ez így van, igazad van.

Ne legyél olyan majom mint azok akik egymás megelégedésére öltöznek.

2022. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Mert a sok nyomorultnak annyira nincs élete, hogy azzal kénytelen foglalkozni, hogy egy tök random ember mit vesz fel. Azt hordasz amit akarsz.
2023. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
63%
Nem gáz. Az a normális fürdőruha. És kipofoznám a strandról a sok hülyegyereket akik utcai rüvidgatyában mennek a vízbe. eleve tilos.
2023. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a térdig erő bőszárú gatyák nevetségesek.Föleg pipaszárú srácokon.Azt hiszik hogy ez mennyire menő pedig nem+kényelmetlen is mikor a textil tiszta viz és vonszolják magukat benne.Ez is amerikai találmány ezért veszik fel.

Ehelyett egy gyorsan száradó cucc sokkal praktikusabb.Legyen az fecske vagy rugalmas boxerfürdőnadrág.

2023. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Ja és hogy domborodik...

Hát bmeg firfiak vagyunk.Istenke ezt adta.Nehogymár el kelljen takarni azt,ami amúgy természetes.Most akkor a nők tekerjék be a mellüket egy 10 cm vastag lepedőbe mert domborodik???

A strandon vagy nem Csajkovszki zongoraversenyen!!

Röhely ez a felfogás...

2023. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
71%

Amerikából jön ez a baromság

Az hagyján hogy ezt a vízgyűjtő zsákot hordják

De amikor a saját nemük előtt nem mernek átöltözni meg letusolni.....

Férfiak vagyunk nekünk ott van domborulat

Aki meg szégyenli hogy férfi

Érdekes nekünk 10 éve nem okozott gondot a tesi öltözőben zuhanyozni vagy iskolai ünnepség után az osztályba átöltözni

2023. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Gáz, mert mát a fürdő tanga a divat. A lényegen legyen szövet.
2023. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!