Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még olyan rajtam kívül,...

Van még olyan rajtam kívül, aki csak azért szereti a telet, mert imádja hogy a hidegben vastagon felöltözhet?

Figyelt kérdés
Tudom furán hangzik, és talán gyárilag rosszul vagyok bekötve (mondták már páran😅) de én minden évben alig várom a hideg időt, hogy végre újra télikabátot, vastag nadrágot, sapkát kesztyűt bakancsot stb vehessek. Általában télen járok a legkevesebbet autóval, mindenhová gyalog megyek, mert nagyon komfortosan érzem magam ha jól fel vagyok öltözve. Kezdve a téli bélelt nadrággal, vastag zoknival, téli bakanccsal, továbbá kapucnis pulcsival, kesztyűvel, sapkával, és végül egy baromi kényelmes, kályhameleg, combközepes pufis télikabáttal, óriási szőrmés kapucnival. Ebbe úgy be tudok kuckózni, hogy a legnagyobb hidegben, mínuszokban is imádok télen gyalogolni mindenhová.

2022. nov. 19. 22:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg jó. :)
2022. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Inkább a hideg, mint a meleg, azt nagyon rosszul viselem. De nekem amúgy az ősz a favorit :)
2022. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem :), eleve utálok föl-le öltözni, pufi kabátban minden mozgás kicsit korlátozott, ha bemegyek a boltba vagy cipelem a kabátot vagy izzadok, busz ugyanez. Ezek mellé még fázós is vagyok, úgyhogy a kabát magában nem is elég, sapka, sál, kesztyű kell mindig.
2022. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont mint ahogy a #3-as mondja.
2022. nov. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Én azért szeretem a telet mert nem izzadok annyira 😂😂
2022. nov. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Én kánikula párti vagyok, tehát te és még páran vagytok így.

F.

2022. nov. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Átérzem ezt az érzést, nekem is nagy kedvenc. 🥰
2022. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Én is szeretem..
2022. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Metionin ***** válasza:
89%
Én nem, kifejezetten irritál a sok ruha, beleakad a hajam, nehéz benne mozogni, ha beltérre kell mennem pl. boltba, akkor meg vagy rám sül vagy cipelhetem. nekem a kedvenc a kora ősz, amikor nem kell plusz kabátot, sapkát, sálat, egyebet vinni de meleg sincs, hanem elvagy egy farmer-pólóban vagy egy ruha-harisnyában.
2022. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Én utálom. Zavar a sok ruha, korlátozza a mozgásom, ha be megyek túl sok akkor cipelni kell.

Nyarat se szeretem, mert akkor még a 2 falat ruhát is tépném magamról olyan melegem van.

2022. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!