Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kit miért zavar vagy zavarna,...

Estel.19 kérdése:

Kit miért zavar vagy zavarna, ha a társaságában egy nő nem viselne melltartót és észre is venné?

Figyelt kérdés

Adjátok meg a melltartó mentesség mellett és ellene szóló érveiteket, kérlek. És azt is, hogy férfiak vagy nők vagytok. Az életkor sem utolsó.


Szívesen hagynám szabadon a kebleimet, de úgy érzem a társadalom nem engedi.. Lehet a férfi kollégáim díjaznák, de valójában mit gondolnának? A nőket biztos megbotránkoztatná..



2022. nov. 22. 08:28
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ízléstelen, de amúgy szíve joga mindenkinek azt csinálni amit akar.

28N

2022. nov. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
62%
34 éves férfiként írom.. Ha látszik, hogy nincs rajtad melltartó, az engem csupán azért "zavarna" (bár nem ez a legjobb kifejezés rá), mert ettől automatikusan egy magamutogató, beképzelt nőnek gondolnálak. És számomra az ilyen nők sosem voltak szimpatikusak. A visszafogottabb nők sokkal jobb fejek, kellemesebb társaság általában. De persze ez csak egy előítélet lenne úgymond, viszont ettől még valós és nem tudnék vele mit kezdeni. Szóval a lényeg, nem lennél szimpatikus.
2022. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem feltünöen lóg, nem túl nagy és összevissza ugrál folyamatosan, a mellbimbó nem látszik át, nem átlátszó felsöt hordasz, akkor nem gond, ha nincs rajtad.

Ha nagy és lóg/ugrál, az zavaró lehet másoknak, ápolatlannak vagy kihívónak érzi a legtöbb ember.

Ha azonban a felsorolt problémák nem lépnek fel, akkor semmi akadálya a melltartó mentességnek.

65/N

2022. nov. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
59%

Számomra proli és ízléstelen dolog, pont mint mikor valaki melegítőnadrágban flangál (mégrosszabb, ha férfiként emellett alsónadrág nélkül).


Már csak azért is gondolom prolinak, mert azért akkora erőfeszítést nem igényelne, hogy ne karcolássza valaki a bimbóival a másik szemét. Például egy vastagabb anyagú ruha, amiben nem tűnik fel, hogy nincs rajta melltartó vagy például felvenni egy melltartót. Kicsit olyan ez mint a férfiaknál mikor köldökig gombolják az inget, hogy hadd kunkorodjon ki a mellszőr. Nem lenne egyáltalán nehéz azt a két gombot begombolni, de látszik, hogy nincs önkritikájuk és büszkék rá, ha valaki észreveszi azt, ami igazából csak rájuk tartozik meg azokra, akikkel közeli a kapcsolatuk.

2022. nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim válasza:
19%
4: szerintem szimplán féltékeny vagy/lennél. Nem fogok kiöltözni a boltba, melegítőben és pólóban fogok lemenni a boltba a 13. kerületben :)
2022. nov. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
70%
En nem hordok.Most fogytam,de amikir nagy mellem volt se hordtam.Ha megszolnak azt a hatam mögött teszik,de nem erdekel.Nem kell ramnezni.
2022. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó vagyok 38/N
2022. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavar ha más lányok/nők melltartó nélkül vannak. Persze ha nagy és/vagy megereszkedett mellekkel rendelkezik valaki, akkor igénytelen hatást tud kelteni, de engem akkor sem botránkoztatna meg. Én is sokat szoktam melltartó nélkül lenni, mondjuk elég kis melleim vannak és kb az összes pólóm fekete, így szerintem észre sem lehet venni. Ha veszek is fel valamit póló alá, az általában egy sportmelltartó fazonú top szokott lenni amiből a szivacsot is kivettem. Na így kényelmes és pont eléggé takar. A csini darabokat meg meghagyom ruha/blúz alá, vagy ha tudom hogy látni fog benne valaki :D
2022. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
23%

#5

Édesem, nőj fel. Nem mindenki féltékeny, aki nem járatja le magát ilyenekkel. Elég jó testem van, attól még nem rendezek bimbóparádét a barátaim, a párom anyja vagy a főnököm előtt. Sajnálom, én nem akarom, hogy azt nézzék, nem akarok vele elrontani egy csinos ruhát és főleg nem akarom, hogy erről ismerjenek fel.


Jó, hogy már nem azt mondod, hogy azért zavar, ha valaki nem teszi a szája elé a kezét, mikor ásít, mert irigy vagyok a garatmandulájára.

2022. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég kis melleim vannak, nem mindenhova veszek melltartót, de csak télen és olyan ruha alá, ahol nem látszik. Itthonra sosem hordok.

Nincs emögött semmi politikai eszme vagy stb, egyszerűen így kényelmes nekem.

2022. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!