Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kit miért zavar vagy zavarna,...

Estel.19 kérdése:

Kit miért zavar vagy zavarna, ha a társaságában egy nő nem viselne melltartót és észre is venné?

Figyelt kérdés

Adjátok meg a melltartó mentesség mellett és ellene szóló érveiteket, kérlek. És azt is, hogy férfiak vagy nők vagytok. Az életkor sem utolsó.


Szívesen hagynám szabadon a kebleimet, de úgy érzem a társadalom nem engedi.. Lehet a férfi kollégáim díjaznák, de valójában mit gondolnának? A nőket biztos megbotránkoztatná..



2022. nov. 22. 08:28
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
68%

A 70-es évek közepétől a 90-es évek közepéig az Operába is elmentünk melltartó nélkül, és NEM kezdett visszafelé forogni a Föld.

Sőt volt olyan melltartó, aminek azért volt vékony az anyaga, hogy az átütni való átüthessen. Volt olyan is, aminek direkt volt egy kis csücske, hogy úgy látszódjék, mintha a mellbimbó ütne át. Ezt azok hordták, akik nem tudták kitölteni a melltartójukat. 61N

2022. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
3%
#21 aha.. volt akkor. Most meg most van. Pattintsuk kővel tüzet?
2022. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
10%

#21

Igen, az 50 denes bőrszínű harisnya és a nadrág méretű bugyi idejében ez nagy divat volt, a kunkorodó hónaljszőrrel együtt.

2022. nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
86%
#22 Ne pattintsunk kővel tüzet! De vegyük tudomásul, hogy az emberek különbözőek! Vegyük tudomásul, hogy annak is lehet saját ízlése, akié eltér a tiedtől, vagy az enyémtől!
2022. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
94%

Nekem kicsi mellem van, előfordult hogy vastag pulcsihoz nem vettem fel melltartót. Nem látszott hogy nincs rajtam.

Nekem addig nincs bajom ezzel ha nem látszik hogy az adott nőn nincs melltartó, az ő dolga mit hord.


23/N

2022. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván van az a helyzet amikor nem illik melltartó nélkül lenni (pl állásinterjún, temetésen), meg a fordítottja, vannak ruhák amikhez nem lehet felvenni melltartót, de amúgy normál hétköznapokat tekintve kukkmindegy szerintem hogy valakin van-e vagy nincs. Sőt, egy kismellű lány esetében ha nincs rajta melltartó az nekem azt sugallja hogy megbékélt önmagával,van egy pozitív testképe és önbizalma, vagy akár csak hogy mer annyit tenni hogy ha neki úgy kényelmes, melltartó nélkül van és nem vesz fel csak azért mert a társadalom egy része ezt várja el hogy neki melltartót kell hordania csak azért mert nő.


F30

2022. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 NTBS ***** válasza:
84%
Engem nem zavar. Sok mindenki vesz fel érdekes ruhákat, de az ő dolguk.
2022. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, miért akarod mutogatni a melled? Ez neked miért jó?
2022. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
89%

#28 A kérdező nem azt írta, hogy mutogatni akarja. Azt írta - ha jól értem - hogy kényelmesen akar öltözni.

Nyaranta rengeteg nőt/lányt lehet látni úgy, hogy a melltartójuk a mellük kb. 1/3-át nem takarja el, és"rendesen" kipakolják a "kipakolni valót". Ez mennyivel jobb, szolidabb, stb. mint egy nem-átlátszó ruha vagy blúz toppal vagy trikóval, de melltartó nélkül?

2022. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
82%

Engem aztán nem izgat.


Akár veszel fel melltartót, akár nem, mutogatásnak fogják venni.


Nekem nagy melleim vannak, előformázott melltartót hordok, mert az tart egyedül. Aki szerint te melltartó nélkül mutogatsz, annak üzenem, ha leülök, a nyakamig felbuggyan a mellem pont a melltartó miatt.


Próbáltam olyat, amiben nincs szivacs, csak merevítő. Mivel annak vékony az anyaga, a mellbimbó ugyanúgy átlátszik benne.


Esetemben vagy nem hordok melltartót, és akkor leér a térdemig, vagy hordok szivacsmenteset, amiben átlátszik a mellbimbóm, vagy szivacsosat, amiben úgy nézek ki, mint valami bögyös csapos.


Eszméletlen, hogy két darab zsírlabda miatt eszüket vesztik az emberek, mikor háború van, mikor olyan árak vannak a boltban, hogy beájulunk, de ja, nem felejthetjük el a nőket baszogatni.

2022. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!