Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted, ha konditerem...

Szerinted, ha konditerem tusolójában fürdőgatyát használok az ciki?

Figyelt kérdés
konditerem, zuhanyzó

2022. nov. 22. 17:29
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
77%

Ugyan olyan béna, mint egy fürdőben, uszodában gatyában zuhanyozni.

Egy ilyen helyen a zuhanyzóba tisztálkodni állsz be. Ahhoz, hogy normálisan fürödj, a gatya akadály.

Ha szégyenlős vagy, fordulj a fal felé, nem kell villogtatni a kukit másnak!

Bár ilyen közegben az a hülye, akit zavar, ha látja másét, mint a 8-as.

Nem kell bámulni mást, de el kellene tudni fogadni, hogy a meztelenség normális bizonyos helyeken (zuhanyzó, szauna).

2022. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
59%

Kár, hogy az emberek többsége prűd és szégyenlős.

Mert a meztelenség felszabadító, és semmi nincs abban, ha másokkal együtt meztelen az ember.

Egy természetes dolognak kéne lennie.

2022. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
47%

#12

Attól még hogy valami neked bejön, engedd meg hogy mások másképp gondolják.

2022. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
67%

Az, hogy valaki fürdő nadrágban tusol le edzés vagy úszás után, az teljesen higiéniátlan.

Úgyhogy azon nem kéne ki akadnia senkinek, hogy meztelenül lát másokat, vagy őt úgy látják.

Ugyan az lóg neked is mint másoknak. Nehogy már azt keljen takarni, ami mindenkinek van.

2022. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
72%

Csak ezért viszel magaddal egy fürdőgatyát? :D Gondolom, az erdei sétára meg gázálarcot viszel magaddal, hogy abban szagolgasd az ibolyát.


A tisztálkodásnak a ruházat útját állja; micsoda súlyos ok kell ahhoz, hogy valaki gatyában szerencsétlenkedjen a tusoló alatt...

2022. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem ezt a prűdséget bizonyos korosztálynál

28 éves vagyok tehát nem az 50-es évekről írok

Mi gimiben hetediktől tizenkettedikig tusoltunk tesi után és már öltözött a következő osztály de senki nem szégyenlősködött mert mindenkinek ugyan az lóg a lába közt.

Kolis is voltam ott a tusolóba válasz fal se volt és senki se problémázott rajta sokan meztelen aludtunk mert az úgy kényelmes

Uszodába is jártunk ott is meztelen zuhanyoztunk

Ma az uszodába a fiatalok vagy a wc-be öltöznek át vagy törölköző táncot járnak


Írták hogy függöny meg fülke

Szerintem hülyeség mert a közös tusolás erősíti a csapatszellemet csökkenti a gátlásokat

Haverokkal tusolás közbe mindig beszélgetünk ezt fülkés módszerrel nem lehetne

2022. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%

#16

Én is 28 vagyok, soha fel se merült hogy pucérkodjunk egymás előtt suliban. Öltözőben alap hogy alsónemű maradt (voltak akik lecserélték tesire, ők elmentek a mosdóba ezt elintézni), mikor úszni jártunk akkor természetesen fülkés öltözőt használt mindenki.

Franc se kíváncsi mások pucér testére.

2022. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
66%

17

És ha az első óra volt tesi koszosan izzadtan ültétek végig a napot?

2022. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%

#18

Igen. Nem is nagyon találkoztam még eddig olyannal akinek a sulijában lett volna zuhanyzó (na nem mintha amúgy lett volna idő tusolni és tetvészkedni az 5-10 perces szünetekben).

2022. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
26%
Nemgaz. Sok ott a buza.. talaltak mar be 🤢 Most a kondi mellett lakok igy egszeru
2022. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!