Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted, ha konditerem...

Szerinted, ha konditerem tusolójában fürdőgatyát használok az ciki?

Figyelt kérdés
konditerem, zuhanyzó

2022. nov. 22. 17:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
22%

#19 vagyok

Akkor se volt zuhanyzó ha ez ennyire bosszant itt pár embert.

És nem én döntöttem úgy hogy ne legyen, kár rám nyomkodni a pirosat :DDDD

2022. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%

nálunk volt tusoló, igaz nem sok, 4db. és tesi mindig úgy volt, hogy 2 egyben vagy 1 utolsó óra és akkor utána mindig tusoltunk.

az esti edzések (ugyanitt) már keményebbek voltak, mert a 4 tusolóra jutott 100-120 srác, de végül is azt is megoldottuk. akkor már úgyse sietett annyira senki. fürdőnadrágos nem volt köztünk, de én is tudtam búzáról :)

2022. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is volt a suliban tusoló, és eszünkbe se jutott tesi után használni. Hajjaj, milyen büdösek lehettünk! Aztán csodálkoztunk, hogy miért nem tapadnak ránk a csajok.
2022. nov. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
79%
Uszodába járok és mindig meztelenül tusolok le utána. Nem értem, hogy férfiak előtt miért kell szégyellősnek lenni, senki se fog megbámulni (vagy rosszabbat tenni).
2022. nov. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem gáz. Inkább be tusolj le, de fürdőgatyában zuhanyozni elég macerás, nem?


Nem fog senki se bántani azért, mert meztelen vagy. Ha még is, akkor húzz be neki egyet azt kész.

2022. nov. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:

Ezt ajánlom a kérdezőnek és a sok szégyenlősnek, hogy olvassa el. Gimnofóbia, ami kezd népbetegséggé válni...


[link]

2022. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem gáz. Ha meztelen vagy, hidd el senkit nem érdekel. Ugyan az van neked is a lábad között, mint bárki másnak. Ha viszont gatyában zuhanyzol, pont azzal hívod fel magadra a figyelmet, hogy te ilyen kis szégyellős vagy.

Amúgy lehet hogy csak megszokás kérdése. Nálunk már általános iskolában volt tesiórán úszás. Ott át kellett öltözni és természetesen közös öltöző volt. Már akkor megszoktuk, hogy semmit nem kell egymás előtt szégyellni. Senki nem bámult meg senkit. kb olyan természetes volt és senkit nem érdekelt, mintha a kisujjamat látnák.

febr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

egy kicsit más jellegű, de abszolút ide tartozó kérdés:


akik nem akarnak/mernek, ők tényleg a búzák miatt paráznak, hogy megnézegetik őket kicsit jobban vagy csak úgy alapból, bárki előtt?

febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
#28 a férfiak kb. 10%-a meleg. Bárki, aki volt már strandon vagy nyilvános zuhanyzóban, kénytelen azzal a tudattal élni, hogy már legalább egy homokos végiggusztálta, miközben ő meztelen vagy majdnem meztelen volt. És? Lett valami baja? Ha jól néz ki, a csajok is megnézik. Attól még nem kell mindet elvenni feleségül.
febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

10% ? jézus ...

azért az túlzás szerintem.

az oké, hogy minden nagyobb városban tuti van 1-2, na de 10% ? az rengeteg !

febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!