Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Viccesek az ilyesmi táskák?

Viccesek az ilyesmi táskák?

Figyelt kérdés

Tudom, először a paranoia jut eszetekbe, de nem vagyok az, tudom, hogy alapjáraton a kutya le nem kakkant, de másodszor fordul elő, hogy ha ilyesmi táska van nálam (nyilván nem nagybevásárolni megyek vele) látom, hogy egyik ember a másiknak mond valamit, amit nem lehet félreérteni, mert rám néznek, a táskára, majd egymásra, volt, hogy nevettek is. Értem, hogy a táska pici, feltűnő színű, de mi téma meg nevetnivaló van rajta vajon?


[link]


[link]


2022. nov. 25. 18:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
én minden ekkora táskát nevetségesnek tartok, mert a táskának az a lényege, hogy rendesen beleférjenek a dolgok és praktikus legyen, az ilyenek meg egyik sem
2022. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sokszor pont praktikusak az ilyen táskák. Elfér benne a kulcs, a telefon, az iratok meg egy csomag zsepi.

Én 99%-ban hátizsákkal járok, mert úgyis cipelek valamit. De mondjuk egy sima városi sétára vagy egy randira mikor nem esélyes, hogy hazafelé még beugrik az ember egy liter tejért, akkor pont ez a praktikus, nem egy nagyobb cvekker.

2022. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
En a nagy taskakat szeretem, de sok no stilusahoz pont ez illik. Na meg ha tenyleg csak nehany dolgot vinnel magaddal, akkor felesleges csak azert felkapni egy hatizsakot, mert esetleg valakinek nem tetszik a pici tatyo. Szoval hordjad batran ha tetszik, es ne foglalkozz masokkal. : )
2022. nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!