Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér pulcsiból ki lehet...

Fehér pulcsiból ki lehet mosni a földet?

Figyelt kérdés

Kaptam karácsonyra egy mintás fehér pulcsit. Imádom, ma abban akartam menni suliba, de észrevettem, hogy van rajta egy sárfolt. Már ki lett mosva, ezt utána vettem észre. Valószínűleg úgy került oda, hogy a kiskutyám rám ugrott mikor rajtam volt a pulcsi. Vasaláskor se vettük észre, a minta miatt kifordítva mossuk és vasaljuk.


Valahogy ki tudom szedni belőle? Próbáltam vízzel es szappannal, kicsit halványabb lett, csak közben indulnom kellett a buszra, úgyhogy nem fejeztem be. Marhaepeszappan működhet? Egyik tanáromnak sikerült vele kiszedni a temperát a terítőből.



2023. jan. 9. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem ki fogja szedni.

Én kb mindent sima házi szappannal szoktam, az is nagyon jó.A drága Vanisht cseréltem le rá.

2023. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. jan. 9. 08:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült kiszedni a foltot, köszi mégegyszer!
2023. jan. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!