Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ha ez az úriember...

Lányok, ha ez az úriember felkérne egy táncra akkor elfogadnátok az ajánlatát?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy bálban vagytok és ilyen ruhát hordva, kiöltözve felkérne titeket, elfogadnátok?


[link]


2023. jan. 9. 17:04
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
33%
Ez ??
2023. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
52%

Hát max valami meleg magazin címlapján tudom elképzelni. Azért nem túl profik azok a fotók, bár tény, hogy a kerek bucimaci feje helyett sikerült szép, markáns állkapcsot szerkeszteni neki, de ennyi.

[link]

Ő inkább jöhetne. Nem úgy néz ki, mint egy michelin baba, van saját arcszőrzete és állkapcsa, meg valóban profi modell aki nagy márkákkal dolgozik.

2023. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
A képek nem szerkesztettek és neki is van arcszőrzete, állkapcsa is van, meg foga is.
2023. jan. 9. 20:17
 14/42 anonim ***** válasza:
52%

13.

Hány?

2023. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Gondolom szokott hányni is ha beteg, ez normális minden élőlénynél.
2023. jan. 9. 20:20
 16/42 anonim ***** válasza:
52%
Sejtettem.
2023. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
52%
Nem látod hogy a kérdésben nagy hájfeje van, a másik kettőn meg vékony, markáns? Köze nincs egymáshoz a kettőnek, nem mondanám meg, hogy ez ugyanaz az ember. Az elsőn olyan mint valami ZS kategóriás adóbehajtó, aki húsz éves BMW-val jár, és minden hétvégén szarrá kokózza magát a buliban. A másik kettőn meg mint egy cicafiú, akit egy kedélyes gazdag öregúrral él luxus körülmények között, ezért cserébe pedig csak annyi a dolga, hogy dekoratív maradjon. Az elsőt lepattant klubokban tudom elképzelni, a másodikat meg az Alteregoban.
2023. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Ez? Megnyitottam a képet, hát rosszat fogok álmodni...
2023. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Azt eltaláltad, hogy BMW-vel jár: [link]


A te cicafiúd akit linkeltém sem így néz ki az csak egy jól beállított kép.

Tessék így néz ki a mindennapokban: [link]

2023. jan. 9. 20:43
 20/42 anonim ***** válasza:
94%
Az első képen úgy néz ki mint egy kancigány.
2023. jan. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!