Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ha ez az úriember...

Lányok, ha ez az úriember felkérne egy táncra akkor elfogadnátok az ajánlatát?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy bálban vagytok és ilyen ruhát hordva, kiöltözve felkérne titeket, elfogadnátok?


[link]


2023. jan. 9. 17:04
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Gondolom te szebb vagy :)
2023. jan. 10. 09:12
 22/42 anonim ***** válasza:
95%
Igen, én szebb vagyok. Ez a forma olyan, hogy átmegyek az utca túloldalára.
2023. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Elhiszem. Tudnál mondani akkor egy magazint aminek voltál a címlapján?
2023. jan. 10. 09:55
 24/42 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, magazinra nem csak azért kerül valaki, mert szép. Hány olyan híresség van, aki egy bűntett miatt van a címlapon? Segítek, sok...

Még ha itt nem is erről van szó, de egy biztos, hogy ez a hapsi nem a szépsége miatt volt címlapon.

2023. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Képzelem, hogy félmeztelenül odateszik egy magazinra kezdőoldalára, főleg ha parfűmös magazin, azért mert nem szép.
2023. jan. 10. 14:59
 26/42 A kérdező kommentje:

"Ez a hapsi nem a szépsége miatt volt címlapon."


Rákerestem, ezt írt ki a kép alá: "Professional Male fitness modell"


Tessék itt van néhány képe még:

[link]

[link]

2023. jan. 10. 15:02
 27/42 anonim ***** válasza:

Fitness modell, mert izmos a teste. De hogy ez szép-e, hát ízlés dolga, nekem nem tetszik. Az arcának, ami alapján legfőképp valakit szépnek nevezünk, a fitness modellséghez pedig semmi köze.


De ha szerinted szép, esetleg ilyen akarsz lenni, akkor hajrá, csak fogadd el, hogy a nőknek (legalábbis a többségnek) nem jön be.

2023. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Olyan gebe, hogy még a farmerja is lecsúszik az alsógatyáról.
2023. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

#27, értem. Tehát egy kockahasú fitness modell, aki milliárdos, magazinokban szerepelt, viszont neked nem tetszik az arca, mert nem tökéletes, csak arcra átlagos, viszont minden más 10/10. Csak ezért elutasítanád amikor, kedvesen, úriember módjára odajön és felkér egy táncra.


Édes istenem, aki egy arcra átlagos, testre 10/10, pénzre is gazdag emberrel még táncolni sem akar az párt hogy talál magának?

Gondolom azt elfogadnád akkor, ha egy átlag utcai ember, aki hájas pocakú/vasággyal együtt 50kg, pattanásos arcú, sáros/koszos cipővel, meg suzuki swifttel odajön és felkér táncolni.

2023. jan. 10. 15:54
 30/42 anonim ***** válasza:

Namost kérdező. Ennek az egész pasasnak rossz a kisugárzása, legalább mint egy alkoholista drogos. De ettől vonatkoztassunk el.

Kockahasú: szerintem ennek a táncban nincs jelentősége, és az életben sem az alapján választok, hogy kockás-e a hasa.

Fitness modell: ám legyen, nekem akkor sem tetszik.

Milliárdos: nem vagyok aranyásó, sem ribi. Innentől tárgytalan.

Magazinokban szerepelt: egyik általános iskolás osztálytársam is, mégis utáltuk, a személyisége miatt.

Arc: ha ez lenne az egyetlen problémás, akkor oké, de ez a pasas olyan messze van a 10/10-től, mint innen Amerika.

+1 Manapság nem jár senki bálba.


Párkeresési ügyeim köszönöm, rendben folynak, miattam ne aggódj.


De neked hiába magyaráz az ember. Egyszerűen nem szimpatikus, iszonyú negatív a kisugárzása az egész pasasnak. De ha szerinted minden nőnek ez kell, akkor legyél ilyen, aztán majd meglátod.



Innentől részemről lezárva, a további válaszaidra nem reagálok, mert tudod, egy bizonyos szint felett nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

2023. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!