Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílus illene hozzám?

Milyen stílus illene hozzám?

Figyelt kérdés

Szeretek olvasni, filmezni, zenét hallgatni (imagine dragonshoz hasonlóakat általában), szeretem az esős, ködös időt, az esti látványát a városnak, a hangulatos dolgokat (pl esti séta a tengerparton stb), szeretek hülyéskedni, a barátaimmal lenni, énekelni, rajzolni, kézműveskedni, nézni a csillagokat...


Szerintetek melyik stílus illene személyiségileg hozzzám?



2023. jan. 20. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Valami alteres, oversized stílus 😎
2023. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Amiben jól érzed magad az illik hozzád. Ne akard magad berakni egy skatulyába.
2023. jan. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen korosztály? Melyik nemhez tartozol?


Ezek sem elhanyagolandó szempontok válaszadásnál.

2023. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16l
2023. jan. 21. 11:55
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez gen Z tucat kiscsaj, semmi több.
2023. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Most kb leírtad az összes létező 16 éves lányt ezzel :Ddd
2023. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"ez", vagyis én egyszerűen csak "kiscsaj" létemre nem igazán foglalkoztam eddig az öltözködéssel. Viszont mivel ez az önkifejezés egyik módja is, ezért szeretnék találni egy hozzám passzoló stílust. Viszont az a néhány ismertebb, amiket említenek az oldalak, nem teljesen én vagyok-ezért kérdeztem, hogy aki jártas ebben a témában, és ismeri a kevésbé gyakori stílusokat is, az nem tud-e segíteni.


Szeretek még röpizni egyébként. Alapból csendesebb vagyok, de a barátaim mellett megnyílok.

Az élet osztott nekem pár nem kifejezetten jó lapot, de próbálok pozitív maradni. A fantasy könyvekért odavagyok, sorozatokból a könnyedebb, vicces fajtákat keresem általában, de másféléket is szeretek.

Érdekel az állatkínzás és a környezetszenyezés témája, szeretek animét nézni, de cserébe ruhákat nézni nem. Természetesen elmegyek, mert kell, de unom a dolgot. Nem sminkelek, de ezen lehet változtatok majd jövőre (de csak minimálisan).


#6 ez van, ilyen vagyok.

2023. jan. 21. 20:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél olyan ruhákat fel amik tetszenek. Majd megtalálod a stílusodat. Ne azzal foglalkozz, mások szerint mit kéne, vagy mit nem, azzal végképp ne foglalkozz, hogy fú mit fognak szólni. 6 voltam.
2023. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"olyan ruhákat fel amik tetszenek" igen, ez volna a cél, csak ötletet szeretnék meríteni

Hátha van olyan kevésbé ismert stílus, ami nekem lett kitalálva

2023. jan. 21. 21:26
 10/10 anonim válasza:
Igazából én is csak azt tudom mondani, mint az előttem lévők. Nekem így mostanában kezdett el kialakulni a saját stílusom és nekem ezt úgy sikerült kialakítanom, hogy Pinteresten nézegettem mindenféle ruhákat, outfiteket meg ilyeneket és így szépen lassan kialakult a saját stílusom. Általában a legtöbb embernek pedig több stílusból áll a sajátja. Szóval én azt tudom tanácsolni, hogy nézegess Pinteresten ilyen képeket és majd megtalálod a sajátodat. (14 éves vagyok)
2023. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!