Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásárolt már innen valaki...

Vásárolt már innen valaki ilyen (vagy bármilyen :D) cipőt a Cropp-ról?

Figyelt kérdés
Még sosem rendeltem onnan semmit, itt az oldalon már olvastam pár véleményt az onnan rendelt cipőkkel kapcsolatban amik nem voltak túl biztatóak. Azonban hajt a kíváncsiság és nagyon tetszik is az a darab, amit kinéztem, szóval örömmel fogadom a tapasztalataitokat. Esetleg ha konkrétan erről a darabról ( [link] ) van valakinek tapasztalata, akkor ne tartsa magában. :D

2023. jan. 24. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nem hinném, hogy létezik annyi pénz a világon, amennyiért ebben a förtelemben emberek közé mennék.
2023. jan. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper, akkor ne menj, viszont a szövegértéseden még kicsit dolgozz. :)
2023. jan. 25. 10:32
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%

Én 3 cipőt vettem eddig onnan és eggyel szoptam be.

Ez itt: [link]

Fél év használat után hirtelen beszakadt belül a talpa az egyiknek, pedig simán utcára használtam, nem hardcore terepen. Kva pipa voltam, mert annyira tetszett. Ismerősöm meglátta rajtam, vett ő is és azóta is hordja, semmi baja. Lehet, hogy belefutottam egy hibás példányba.


Azóta bejött ez a 365 napos csere, szóval a rossz tapasztalat ellenére bevállaltam egy szandált, abban végigjártam a nyarat és egyelőre semmi baja. Most meg a leárazáskor vettem egy ilyet: [link]

Ez ugye még új, nem tudok róla nyilatkozni de remélem bírni fogja.

2023. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ!
2023. jan. 25. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy platform loaferem van,szeretem nagyon, nem hordom minden nap de azért hasznàlom, eddig jól bírja. Hosszú távon töri a sarkam de ez fazon és láb függő is, valamint sebtapasszal/harisnyával orvosolható. A rendes méretem tökéletesen jó belőle.


Barátomnak van egy téli cipője onnan, télen egyedül azt hordja, strapálja rendesen, meglátszik rajta, de már a 2. telet éli túl és szerintem még egy évet marad.


Ezzel a cipővel egyébként én is szemeztem már sokat. :D

2023. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül megrendeltem, nagyon szép élőben is, a sarokmagasságához képest még kényelmesnek is mondanám, a méret is stimmel. Alaposabban tesztelni ugye csak tavasztól tudom, remélem nem lesz vele semmi baj.
2023. febr. 1. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!