Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jó egyeseknek, hogy...

Miért jó egyeseknek, hogy kegyetlenül drága ruhákat vesznek fel hétköznapokra, olyanokat, melyekről a kutya nem tudja, hogy drágák, mivel ugyanilyeneket tizedáron is lehet kapni?

Figyelt kérdés

A legegyszerűbb példa:

Tommy Hilfiger póló 55.990.- Forintos áron, ami most akciósan 37.990 Ft

[link]


Ennél már csak a luxus drága alsónemű a nagyobb hülyeség, amit max. egy ember lát rajta, ha mázlija van és összejön valakivel az illető.


Hozzáteszem, ezek még nem az igazán drága holmik, hiszen akár milliós ruhák is vannak, melyek semmitmondók az átlagos kinézetükkel.



2023. jan. 25. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert mit hordjon, talpig guccsit hogy tudja még a benzinkutas eladó is hogy neki van pénze? Hidd el ha tömve lennél te sem a h&m akciós állványáról öltözködnél. Másrészt meg ezt úgy hívják hogy quiet wealth, aki hasonlóan gazdag az pontosan tudja hogy az a felső mennyibe került.
2023. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Vagyis, azért kell, hogy a másik rongyrázó újgazdag felismerje őt? 🤔🙃


(Én is eléggé jó helyzetben vagyok anyagilag, illetve a családom is az volt vagyon tekintetében, mégsem érdekelnek ezek a dolgok, ahogy felmenőimet sem. Autóból is csak egy átlagos 10 milliós SUB-om van, pedig megengedhetném a drágábbat is. Inkább ingatlanba fektetem. Az autó nem befektetés, hanem használati eszköz! (néhány limitált több százmilliós kivételével) Lakásunk az luxus kivitel, de nem azért, hogy mutogassuk. Partikat sem tartunk.)

2023. jan. 25. 16:34
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Az újgazdag az pont az aki talpig designerben mászkál hogy mindenki lássa, kevered a szezont a fazonnal. De attól hogy téged ez nem érdekel más miért ne költhetne ennyit egy ruházati termékre ha megengedheti magának? Lehet neki meg a te hobbid vagy akármid nem jelent értéket.
2023. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nagyon tetszik a pulcsi amit linkeltél, meg is rendeltem.
2023. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Mert jó menőzniük, szerintük. Más értelme nincs.
2023. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, mert nem mutogatja, mennyi pénze van. Minek venne olcsóbbat, ha egyszer nem számít neki a kettő közötti árkülönbség?
2023. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont ellentettje a rongyrázásnak, nagyon gáz, hogy úgy dobálózol a trendi szavakkal, hogy nem is ismered őket. 😅
2023. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Na, szerintem meg a többmillás autó az értelmetlen rongyrázás. Neked meg az tetszik. Mások is ugyanezért vesznek márkás pólót.
2023. jan. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a pulcsin azért bőven látszik hogy milyen márka, így az is, hogy sokba kerül.
2023. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök átlagos pulóver. Semmi különös nincs benne az árán kívül.
2023. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!