Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen végzettség/tudás kéne...

Milyen végzettség/tudás kéne ahhoz hogy a Ralph Laurennél dolgozhassak?

Figyelt kérdés
Eszméletlenül tetszik ez a márka, iszonyat igényes, srác vagyok de szeretem a ruhákat, és gondolkoztam rajta hogy ilyesmi munkakör rettenetesen érdekel, van bármilyen lehetőség ilyesmi cégnél dolgozni? Olyasmi munkakörre gondolok, aki esetleg ruhákat tervez, (mondjuk ehhez gondolom nagyon komoly szakmai tudás kell) vagy bármiféle jó állás ennél a márkánal? Milyen végzettség kell szerintetek? Fura kérdés tudom.

2023. jan. 27. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Divattervezői. Lehetőleg külföldön lévő egyetemen.

Illetve minél több nyelvtudás.

2023. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és szerinted mi kell hogy egy ilyen képzésbe bekerüljek?
2023. jan. 27. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük az alapoknál!


Angol megy, felsőfokon?

2023. jan. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia igen, C1 szinten vagyok, ami bár nem anyanyelvi, hanem felsőfok.
2023. jan. 28. 08:48
 5/9 anonim válasza:
100%

Ahhoz hogy eladó legyél gyakorlatilag semmi extra kb. igényes megjelenés, jó kommunikációs készség és nyelvismeret.


Ha komolyabb pozi betöltése akkor divattervező szak egyetemen, tervezőgrafikai eszközök ismerete. Mivel a Ralph Lauren az elég márkás cég ezért kétlem hogy frissdiplomás pályakezdőket alkalmaznak, szerintem elvárás a szakmai tapasztalat a területen vagy saját brand megléte. Tapasztalattal viszont sima ügy.

2023. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ruha tervezés:szerintem az iparmüszeti suli. Ha ügyes vagy akkor a diploma munkád feltünést kelt. Na az jó beugro bárhová,még ha nem is véglegesen.

Divat magazinoknál is jót lehet dobbantani hozzá.

A friss diploma nem baj-jó az olyan alkalmazott aki a fiatalok közt mozo/mozgott,ha termék nekik is készül.

2023. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
A személyzeti budikat is kell valakinek pucolni felmosni,port törölni,porszívózni. stb. a 8 osztály jo lesz oda.
2023. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Köszi a hasznos választ, ha gondolod majd beajánllak!
2023. jan. 30. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Legalább meleg vagy? Az lassan feltétel a divattervezőknél
2023. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!