Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shien biztonságos?

Shien biztonságos?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy szerintetek a Shien jo, biztonságos? Aki már rendelt/van vele tapasztalata,kerem írja már le, hogy milyen minőségű.Szeretnek majd rendelni, de az eddigi véleményekbol kiindulva amiket mondtak jo a Shien.Hallottam már rosszat is róla, de nem tudom eldönteni megéri e rendelni onnan.

#rendelés #Shien
2023. jan. 29. 01:02
 1/5 japierdole98 válasza:
100%

Hát én ilyen bizsu valamiket rendeltem, gyűrű, nyaklánc, szemüveg.

Amúgy mintha bemennél az ázsiába és ott vásárolnál. Egy az egybe.


De meglepően jó cuccok vannak, csak az értékelésekre kell figyelni. Ha nem vagy biztos abban hogy milyen a termék, általában csatolnak képeket a vevők hogy milyen élőben.

2023. jan. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztonságos, a ruhák minősége viszont eltérő.
2023. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Biztonságos, a ruháknál meg alaposan olvasd el a leírást, az anyagtól kezdve még azt is leírják, mennyire rugalmas stb. Mérettáblázat alapján kell rendelni, nem az alapján, hogy általában mit hordasz. A véleményeknél a képeket nézd meg és akkor nem lesz csalódás.
2023. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra kellemes meglepetés volt. Több mindent rendeltem már. Ruhákat, ékszereket és nagyon jó minőségűek, tényleg olyanok mint a képen. A ruhák esetén én nagyon meg szoktam nézni a vásárlók által feltöltött képeket, mert rajtam nem úgy állnak a ruhák mint a 180 cm 50 kg os modelleken és igy nem ér csalódás. A kártya adatokat nem szoktam elmenteni minden vásárlásnál bepötyögöm inkább. KB 5-8 nap alatt érkeznek meg a ruhák. Szoktam kuponkódokat használni ez esetben jár 15% kedvezmény. Figyelem az ingyenes szállítás limitjét is mert azzal is lehet spórolni.
2023. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, ami jobb minőségű, van, ami kevésbé, de nekem még nem volt problémám vele, többször is rendeltem már.
2023. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!