Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen strapabíró férficipők...

Milyen strapabíró férficipők vannak télre?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami magas szárú, bírja a napi 3-4 km gyaloglás és nem lyukad ki a talpa, mint a ccc-s gagyiknak.

2023. febr. 4. 02:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy középkategóriás túrabakancs szerintem tökéletes választás. Igaz nem ccc árkategória, de évekig megoldódik a gondod rá.
2023. febr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen márkát ajánlasz?
2023. febr. 4. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Columbia, salomon, merell, keen, the North face, asolo, Jack Wolfskin, haix Hirtelen ezek jutottak eszembe, de van millió márka még. A mountex, a nomád sport vagy hasonló üzletek oldalán nézelődj márkák után. A túrázásra szakosodott boltokban vannak kevésbé ismert, de jó márkák. Érdemes kis időt rászánni, mert néha nagy kedvezménnyel tudsz tökjó dolgokat megvenni, ha pl utolsó darabok vagy nem a legújabb modellek. Ha nem idegenkedsz a használt dolgoktól, akkor marketplace-en rendszeresen hirdetnek sokkal olcsóbban, egy rosszul sikerült méret választás miatt szinte új darabokat. És ne ess bele a kamu weboldalak csapdájába, ahol kb minden fele-harmada áron teljes választékban...
2023. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A CCC-sel az a baj, hogy papaírvékony mindegyiknek a talpa. Ezért nem szoktam ott általában cipőt venni. Jól néznek ki, de a talp anyagán spórolnak. Inkább fizetnék pár ezer forinttal többet egy cipőért, ha lenne normális talpa. Amiket eddig néha ott vettem cipőket, mindegyiknek nekem is a talpa lyukadt ki, ezért kellett kidobni, pedig a felsőrész makulátlan volt.

Más cipőboltokban is mindig megnézem a cipők talpát. Ha vékony, nem veszem meg, akármilyen jól is néz ki a cipő és olcsó. Általában azért találok vastagabb talpút is, csak keresni kell.

Munkába napi 4 km-t gyalogolok oda, 4-et vissza. És váltogatom is a cipőjeimet, nem minden nap ugyanabban megyek. Így évekig kitartanak.

A bakancs is jó ötlet, csak reggeltől estig abban lenni folyamatosan nem mindig kényelmes. Így ilyet csak akkor szoktam hordani, ha hó van vagy szakad az eső.

2023. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meidl, Lowa, Salomon, Hangwag, Caterpillar, Timberland, Martens.
2023. febr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!