Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lehet a probléma a Vinteddel?

Mi lehet a probléma a Vinteddel?

Figyelt kérdés

Felraktam pár ruhát eladásra, amiből egy párat meg is vásároltak.

Néhányan foxpostot kértek, néhányan pedig Packetát.

A szállítási kód alapján feladtam kedden a Foxpost csomagokat, szerdán pedig jött is az email ,hogy átvették a csomagokat.

A Vinted viszont tegnap este küldött értesítést ,hogy ideje feladni a csomagokat. Közben jött olyan lehetőség is ,hogy megerősítem ,hogy a csomagot feladtam. Erre rákattintottam akkor kijött ,hogy nyomkövetés. Ez az oldal tovább irányított a foxpost oldalára ahol tisztán látszik ,hogy kiszállították és átvették a csomagokat. Viszont a Vinted oldalán még mindig felkiáltó jel van, ehhez képest a ma feladott Packeta csomagjaimra már érkezett visszajelzés ,hogy feladva státusz.


Ráírtam a csajokra akiknek Foxpostoztam visszaírtak ,hogy minden rendben volt megkapták, de nekik sincs olyan lehetőség ,hogy visszatudják igazolni az átvételt.


Volt valakinek már hasonló? Mi a teendő ilyenkor? Kell esetleg pár nap átfutási idő a rendszerben?


Köszönöm!



2023. febr. 9. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Foxpostnál ez gyakori Vinteden, kis idő és jó lesz
2023. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor várok még egy pár napot.
2023. febr. 9. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, foxpost trackingje napok óta nem frissül vinteden pedig átvették, a packetával viszont nincs gond szóval a foxnál van a probléma.
2023. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, nálam is a packeta rendelések amiket ma adtam fel már feladva állapotra módosultak. Ehhez képest az átvett foxpost csomagok még mindig feladandóként szerepelnek. :(

Lehet valami rendszerhiba van akkor.


Azt hittem én rontottam esetleg el valamit.

2023. febr. 9. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!