Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól néz ki ez a kabát, nincs...

Jól néz ki ez a kabát, nincs baj a cipzárjával?

Figyelt kérdés

4 napja kiírtam egy kérdést egy bőrkabátról, ahol azt írták, hogy rossz, mert elrontották a cipzárját. ( https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Annyira felhúzott, mert szerintem nem így van, hogy meg is vettem 100 ezerért a kabátot, csak azért hogy megmutassam hogy szerintem tényleg jó és nincs baj a cipzárral.

Így áll:

[link]

[link]


Jó szerintetek, a cipzárral sincs baj?



2023. febr. 15. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Azzal a cipzárral semmi baj nem volt. Azt nem több ember írta, hanem egy. Csak trollkodott. De az, hogy neki nem tetszik nem jelenti azt, hogy igaza is van. Ízlésen kár vitatkozni. Ha neked tetszik hordjad.

2. A képeket kapu telefonnal készítetted? Homályos az egész, mint egy kisebb abc biztonsági kamerája.

Ha tetszik hordjad. Ha nem tetszik add el. Szerezz egy kis önbizalmat és ne akarj mindig visszaigazolást minden 💩ról

2023. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manócska1 ***** válasza:
100%
jól áll az a kabát,a cipzárral sincs baj
2023. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt vetted meg a kabátot?

Nekem is veszel egyet?

2023. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezért. Egy százas nem olyan sok, ezt vettem: [link]
2023. febr. 15. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy hasonlo de az 2x ennyi volt. Ajandekba kaptam anno fatertol mert o szereti ezeket. En max motorozni veszem fel neha
2023. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!