Vinted, packeta?

Figyelt kérdés
Rendeltek tőlem egy ruhát, Lengyelországból. Ha jól olvastam, Packetán keresztül úgy lehetséges a feladás, hogy bemegyek egy ilyen csomagpontra, bediktálom a kódot és rányomtatják és kész. Nos, az lenne a kérdésem hogy kell-e nekem ezért fizetni? Mert úgy volt, hogy az eladó soha nem fizet, viszont a Packetánál azt írja, hogy márpedig fizetni kell csomagfeladásnál. Elég olcsó kis ruhát adok el, 500 forintért, ezért nem érné meg nekem fizetni csomagfeladásnál. Valaki tudja, mi az igazság?

2023. febr. 20. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Amit te olvasol az nem a vintedre vonatkozik hanem általánosságban a vinteden kívüli feladásra. Vintedes kóddal nem kell fizetni semmit. Odamész, bediktálod és kész
2023. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!