Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy nőnek milyen cipőt illik...

Egy nőnek milyen cipőt illik felvenni az esküvőre? Ti melyiket vennének fel az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 23:30
A kérdező szavazást indított:
🥾
👠
🥿
👟
👢
🩰
👡
47 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Függ az évszaktól is
2023. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, divatos a tűsarkú, de én abban nem tudok menni, a laposat választanám. Ismerős fiús csaj szokott kiöltözni jeles alkalmakra, viccesen áll mindig rajta a nőies cucc 😃
2023. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiben tudsz menni, kényelmes, te vagy, nemcsak egy póz. És az évszakhoz, ruhához is illik.
2023. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Túl magas sarkúban nem tudnék járni, max 4 cm sarkút vennék ha a másodikat venném fel. Van ilyen és kényelmes, a belső kialakítása is fontos és hogy ne legyen papír vékony a talpa.

De a legszimpatikisabb a szandál aminek pántja van, ez nincs rajta a képen. Lehet lapos sarkú is, de nekem a kisebb 3 centis sarokkal jobban tetszik. Kb ilyenre gondolok:

[link]

2023. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó de hol lesz az esküvő? Tudsz járni magassarkúban? Zavar, ha magasabb leszel mint a meghívott férfiak egy része?



Ha mondjuk apró köves, murvás az az udvar ahol ez lesz, és egész idő alatt azt kell nézd hova lépsz, össze-vissza inogsz benne, az nem lesz túl elegáns akármilyen szép magassarkúban.


Ha meg egy elegáns bálterem vagy kastély lesz a hely, amúgy is szoktál magasat hordani, és az a terv, hogy 5 órát ültök, akkor persze, vedd fel a tűsarkút, szebb lesz az összhatás.


Esküvői vendégként a menyasszonnyal (vagy a hozzá közel àllókkal) érdemes konzultálni, mert egyrészt nem akarod őt túlöltözni, másrészt ez az ő napjuk, biztos nagyon sok energiája ment rá, hogy minden olyan legyen amilyen.

2023. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én magas vagy tűsarkút vennék fel, de olyan nincs, hogy abban "illik" menni pl ha te nem tudsz benne járni, nem érzed magad komfortosan benne, nem szereted, akkor ne vedd fel hanem azt ami tetszik és jól érzed benne magad, ez csak egy esküvő.
2023. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Klasszikus esküvői ruhához szerintem a magassarkú illik, de pl. a vőlegényem és köztem csak 7 cm a magasság különbség, így nem valasztanék túl magas cipőt.
2023. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Felénk

Elegáns cipő alap ki milyen sarkút bír.

Kalaszikus esküvőnél-templomi

Fehér cipőilletve ruha nem megengedett.

Vacsora után piros cipő vagy ruha, úgyszint nem megengedett de azért ki is néznek.


Fehér ruha a menyasszonyt illeti és cipő, vacsora után

Meg a menyecskét a piros.

2023. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!