Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 85DD-85D cicire valaki segiten...

85DD-85D cicire valaki segitene megfelelo melltartot talalni?

Figyelt kérdés
Eskuvore megyunk Májusban, elegem volt a takargatos ruhákból, nemigaz masok meg tudjak oldani pantnelkuli melltartoval ezt a problémát. Aki nagyobb cicivel rendelkezik, hogy a fenébe oldja meg ezt a helyzetet? A fent említett meret meg nemis olyan nagyon nagy szerintem. Elore is koszi a segitseget!
2023. márc. 20. 04:50
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Miért, a pántos, vagy rövidujjú ruhákkal mi a gond? Nekem 80E-F a méretem, a tiédnél is nagyobb, sosem okozott gondot alkatnak megfelelően kiválasztani a ruháimat és a melltartót. Egy nagy mellet nincs az a pánt nélküli melltartó, ami megtart. Ha feszes a melled melltartó nélkül, vegyél bimbótapaszt, és belevarrt kosarú ruhát, merevebb anyagból, pánt nélkül.

Vagy astratex-en nézz szét, vagy Triumpf.

Nekem mondjuk a feszengés, ruhahúzogatás állandóan, mert olyan mintha csúszna a pánt nélküli ruha, nem érne annyit.

2023. márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is 85DD van, ha pántnéküli vagy nyakba akasztós a ruha, és testtapasszal próbálkoznék.


Nekem egy műbőr top alatt kibírt egy koncertet, amit végigugráltam benne, szóval szerintem neked is meglesz.


Alatta szép nem lesz, de a ruhán át jól for mutatni.

2023. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt foleg az a problema, hogy barmelyik csinosabb ruhanak nyitott a hátulja es a melltarto igazan nem mutatna előnyösen ilyen helyzetben..:(
2023. márc. 20. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:

De mondom, hogy ne melltartót, hanem testtapaszt vegyél alá. Mindenki így csinálja.


[link]


[link]


[link]


Nyilván ezeken a videókon pólón át mutatják hogyan kell, de ha bőrre ragasztod mellbimbó tapasszal, úgy olyan lesz. Ez így már érthetőbb?

2023. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!