Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mennyire szeretitek...

Lányok, mennyire szeretitek ha a srácok kiöltöznek locsoláskor?

Figyelt kérdés

Haverokkal tervezünk locsolkodni húsvétkor itt Budapesten, azon gondolkozunk mibe menjünk, hogy ne legyünk slapmosak, de gázul túlöltözöttek sem. Gondolkoztunk sima hétköznapi farmer pólón is, de mondtam nekik, hogy szerintem minimum egy inget vegyünk fel. Viszont nem tudom, hogy zakót, esetleg nyakkendőt vegyünk-e fel hozzá? Bejön nektek az ilyen elegánsabb öltözet locsolkodáskor, vagy inkább gáz és sok, és maradjunk valami lazábbnál? Illetve ingből klasszikus fehér, vagy valami mintás jobb szerintetek?


Köszi előre is!

19F



2023. márc. 28. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Én a locsolkodást utálom, teljesen mindegy, miben jönnek a fiúk.
2023. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ki a fene locsolkodik még 2023-ban? Főleg 19 évesen. 15 évvel ezelőtt is kellemetlen volt már az egész.
2023. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Az egész locsolkodás nagyon "parasztos" dolog.
2023. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk vidéken azért még megyeget, de csak közeli rokonok barátok jönnek.

Valami alkalmibb ing akár nyakkendővel bejövős tud lenni, de igaz ez csak az én véleményem

2023. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Vidéki vagyok és itt is nagyon gáz az egész locsolkodás! Ha hozzá kiöltöznek meg pláne
2023. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Mindig is gyűlöltem a locsolkodást, de fiatal lányként míg otthon éltem, el kellett tűrnöm, mert a szüleim mindig beengedték a locsolókat, hiába bújkáltam. Öregként is utálom, de legalább már én döntöm el, hogy "nem vagyok otthon". Nekem aztán jöhet bárki öltöny-nyakkendőben, az ajtóm előtt tovább nem jut! Egyedül idős édesapámat fogadom csak, illedelmesen meglocsol, szövetnadrág-ingben.:D
2023. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
72%
Szerintem csak szimplán ne locsolj meg senkit a te érdekedben mondom mert nagyon gáz.
2023. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Mi ez a sok befásult városi? Miért lenne gáz locsolkodni? Jó dolog a hagyományokat fenntartani, ne foglalkozz a sok bunkóval. Szerintem öltözzetek ki nyugodtan, de azért verset mondjatok.
2023. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Falusi lány vagyok és nem szeretem a locsolást. Évek óta nem locsolt meg olyan, akit különösebben kedveltem volna és még elvárták, hogy sok pénzt kapjanak, kaját, sütit, amiért félidegenként (tehát amúgy rám se néznek, lehet utcán fel se ismernének) az apjuk büdös kölnijével meghintenek. Egyszerűen nem lehetett őket vendégül látni, mert mindent visszautasítottak, de távozni se akartak, úgy kellett őket kitessékelni a házból. Ezért kb 6 éve kerülöm a locsolást.

Idén, ha minden igaz, csak apám és tesóm fog meglocsolni és, ha szerencsém van, kedden a barátom is, de ő nem vízzel és nem kölnivel.

2023. ápr. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!