Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem ilyen körülményes...

Csak nekem ilyen körülményes a megfelelő olcsó cipő megtalálása, vagy ez a kategória mindenkinek ilyen?

Figyelt kérdés
eddig egész életemet végigkísérte ez a nyűg, és nincs viszonyítási alapom máshoz képest, szóval ezért kérdezek. a kínai cipőkről van szó, szóval a 10 ezer alatti budget kategória. sok-sok év alatt egyetlen pár volt ami a kezdettől a végső elnyűvéséig kényelmes volt, a többi csak problémás. vagy utólag derült ki hogy kicsi. vagy utólag derült ki hogy nagy. vagy hogy eddig oldalt olyan helyen nyom ahol semmi más eddig. vagy széthullik rövid időn belül. mindig volt valami. megszokási idő, betaposás legalább egy hét. lúdtalpam van és befelé lejt a lábam szal talpak belső része kopik el előbb, de mai napig csomószor megjárom vásárlásoknál, mert boltban néhány lépés után nem lehet egyszerűen eldönteni mi lenne legmegfelelőbb. az ember lemond arról hogy olyat válasszon ami még tetszene is választék hiányában, de még a kompromisszumoknál is előjönnek ezek mint írtam. ez az olcsó húsnak híg a leve jelenség? az a baj, hogy egy árkategóriával feljebb is, ha lenne egy Decathlonos mondjuk sem bírná egy szezonnál tovább ugyanúgy ahogy a gagyi
2023. márc. 29. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
vegyél egyszer márkás cipőt 100 euróért (amúgy ez még az olcsó kategória)
2023. márc. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is kinszenvedes a kenyelmes cipo megtalalasa, szinten ludtalpam van+ pont fel merettel nagyobb a bal labam, mint a jobb 😂

Viszont en az evek alatt kitapasztaltam, hogy csak egy bizonyos tipusu nike sportcipot tudok hordani. Igy azt veszem, nincs mas valasztasom, minden masban faj a labam.

A regebbi kiadasu nike cipok amugy nekem siman birtak 3 evig ugy, hogy szinte csak azokat hordtam.

Viszont az ujabbak max 1 evet birnak sajnos..:/

Durva.

10 ezer alatt talan 5 eve tudtam utoljara cipot venni, akkor is azert, mert akcios volt :D Szoval ez szamomra is lehetetlen, pedig jo lenne.

2023. márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Cipőn nem éri meg spórolni. Vegyél egy normálisat.
2023. márc. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 qborka ***** válasza:

Irass fel ortopédián és készítesd el. Nekem 7000 huf volt talán 6 évvel ezelőtt. Itt varrták Budapesten,bőr és csak azért váltam meg tőle,mert meguntam.


Vagy legalábbis csináltass lúdtalp betétet.

2023. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%

Bocs de, a Deihman, Decathlonos

Cipők ugyan azok a kínai csodák

A CCC vel együtt.

Ha ilyen cipőket hordtál idáig ne csodálkozz hogy fáj a lábad ezek tönkreteszik a lábat egyre jobban, nem akadájozzák meg hogy tovább romoljon hanem gyorsítják a csontok kopását térd csípő így van ki találva.

Ez a szkmám mielőtt hülyének néznél 😅

Ajánlom, rieker, Tisza, nike cipőket csak nem a fent említett üzletekből mert ott hiába ugyan az a márka de más minőséget tart ami olcsóbb és rákkeltő anyagokat tartalmaznak.

Fogyasztói társadalom van és te vagy a fő fogyasztó akinek nem szabad megélnie a nyugdíjas kort.

Ezekre a cipőkre ha normál klasszikus cipőboltban veszed,

Fél éven belül szétesne kicserélik.

2023. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!