Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ázsiai/kínai üzleteket...

Milyen ázsiai/kínai üzleteket tudtok Budapesten ahol rakott mini szoknyákat is lehet kapni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan boltokat mondjatok aminek van weboldala is hogy megnézhessem milyen cuccok vannak.

2023. ápr. 3. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
nekem sok rakott szoknyám van mivel imádom őket viselni de én turkálóba vettem mindet. van egyszinű és kockás vékonyabb és vastagabb és különböző anyagból.
2023. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyen boltoknak általában nincs weboldaluk. :(



Esetleg Ázsia Center 16.kerület. nagyobb a választék.

2023. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1.: melyik turkálóbol vetted a szoknyáidat? És nem fura érzés, hogy amit viselsz, azt te elötted már más széjjel hordta?
2023. ápr. 13. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem "hordta széjel" a turkálós cuccokat se senki. Kimosod, utána mi nyűgöd van vele? Hogy tizedéért kapsz csinos darabokat mint újonnan?
2023. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon csinos rakott szoknyákat lehet kapni. megveszem kimosom ennyi. én mindig más turkálóba vásárolok épp ahol járok.tegnap pl vettem egy gyönyörű rakott szoknyát sötétkék szinű picit térd fölé ér. kimostam reggelre meg is száradt és ma már azt vettem fel egy fehér harisnyával. nagyon szép.
2023. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
kedves kérdező mi lett végül találtál magadnak megfelelő rakott szoknyát?
2023. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A H&M tele van rakott mini szoknyákkal, és a mai kiskereskedelmi árak mellett semmivel sem drágábbak, mint egy kínai üzletben.

Amúgy pont egy turkálóban csaptam le egy ugyanilyen H&M-es szoknyáért 400 (!!!!) Ft-ért, ami teljesen új volt.

2023. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!