Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most hogy kicsit visszatért a...

Most hogy kicsit visszatért a szeles hideg idő, ti visszaveszitek a télikabátot?

Figyelt kérdés
Egy hétre most (gondolom jódarabig utoljára) ismét visszatért kicsit a tél, erős hideg széllel, éjszakai fagyokkal, ami annak fényében hogy két hete egy pulcsiban is vidáman elvolt az ember odakint a majd 20 fokban, még kellemetlenebb. Kíváncsi vagyok ti elővettétek-e újra a téli kabátot/sapkát, sálat, kesztyűt stb. vagy már maradtok az átmenetinél kabátnál, esetleg épp annál sem?🙂

2023. ápr. 4. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, fázós vagyok, kell a télikabát
Én már maradok az átmenetinél
Kabát? Kinek kell az...
45 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy is, az télre és minusz átlaghömérsékletre való, Egy vékonyabb átmeneti dzseki böven elég.
2023. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%

Miért olyan bonyolult elővenni, csak le kell akasztani a fogasról.

Vagy itt a fél ország bezárja egy dobozba, a dobozt a szekrénybe, a szekrényt meg elássa, hogy az olyan nagy esemény, elő kell venni?

2023. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Visszavettem. Átmeneti kabáttal is el lehet lenni, de a téli nekem ilyen időben komfortosabb, szóval most na, csak le kell akasztani a fogasról, ne ezen múljon.
2023. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%
Ez minden évben előjön, hogy XY már egy napon nem téli kabátban volt, tehát ő fel nem veszi többet, ha utána 3 hétig szakad a hó is -10 fokban, mert ő már aznap ÁTVÁLTOTT és akkor már mert csak.
2023. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#1 Hát azért 4-5 fokban, na és persze a baromi erős szélben, amiben ez 0 foknak érződik, én felveszem akkor is ha nem fagy. Ma délután jól felöltöztem, vastag zokni, vastag nadrág, sapka, kesztyű, és a legvastagabb téli combközepes szőrmés pufikabátom, és a fél várost bejártam a dolgom után, de nem melegedtem ki, sőt egy idő után még a kapucnit is felraktam, mert annyira vágott a szél.


#2 Na igen, én sem pakoltam még el a télit, mert éreztem hogy lesz még pár olyan nap amikor nem fog ártani ha kéznél van.

2023. ápr. 4. 19:00
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem fázok az átmenetimben. A télit már rég kimostam és elraktam.
2023. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Én szövetkabátot veszek fel, pont elég meleg, elegáns és nem érzem magam eszkimónak benne
2023. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
50%
Téliben vagyok, nem szeretek fagyoskodni. Gondoltam, hogy visszajön még a hideg, korai elrakni a téli cuccokat. Ma sapkát is vettem mikor kutyát sétáltattam mivel, nagyon erős hideg szél fúj egész nap.
2023. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
40%

6.

Na itt van, akikről beszélek. Már kimosta. Meg elrakta. Valószínűleg le is pecsételte a zárat. Inkább megfagy, de mivel most már vigyázni kell rá, mint a hímes tojásra egy nappal sem veszi elő korábban, mint az első jövő téli fagy.

2023. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

téli kabátot használok

fázós is vagyok és kutyát sétáltatni 1 órán keresztül vagy akár csak 20 percet sétálni az egyetemre ebben a hidegben nem kellemes

nyilván aki kocsiból ki-beszáll és pár percre van, amit el kell intéznie, lehet elvan átmeneti kabátban

2023. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!