Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 40 év körüli vagy idősebb...

40 év körüli vagy idősebb hölgyekhez szólna a kérdésem . Ruhatárat szeretnék cserélni,és ebbe beletartozik a fehérnemű is. 40 év körüli nő társaim ki milyen bugyit érdemes venni? Eddig tangát hordtam,de lehet már nem az én korosztályomnak való .

Figyelt kérdés
Aki ebbe a korosztályba tartozik,ki mit gondol tényleg már nem nekünk való a tanga bugyi?
2023. ápr. 7. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minthogy nem igazán látja senki, az a fontos, hogy te jól érzed magad benne, vagy sem. Van, aki 20 évesen sem szereti, más 50 évesen is hord ilyet.
2023. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy egy 13 év körüli kisfiú vagy, vagy egy szerencsétlen pasi, aki nőt fehérneműben is még csak képen látott. Egy női tanga gondolatára izgulsz? Ez nagyon ciki...
2023. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán hordhatsz még tangát.
2023. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tangat hordok es edzek.
2023. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3.válaszoló ezt nem igazán értem miből matematikáztad ki.

Amúgy most nagyon félre mentek a gondolataid.

39N

2023. ápr. 7. 21:43
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Hogy lehet olyan szomorú életed, hogy mások öltözködése alapján akarsz fehérneműt választani? 35 éves vagyok, és az életben nem volt rajtam tanga, nem is érdekel, más mit hord. Legyél már érettebb.
2023. ápr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%

Én nagyon szívesen segítek dönteni,ha láthatom rajtad mi közül kell?

F40

2023. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
32N vagyok, a fehérnemű szerintem sem kor kérdése, hanem, hogy miben érzed jól magad. :) Én is inkább kényelempárti vagyok, illetve csak pamutot vagyok hajlandó hordani. Fontos az is, hogy a színek stimmeljenek (pl fehér felső alá nem veszek fekete melltartót). Személy szerint sosem szerettem a tangát, de nyáron ha olyan ruha van rajtam,ami esztétikusabb látványt nyújt tangában, akkor felveszem.
2023. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyukám 50 évesen is tangát visel és nagyon jól is neki. Nem kortól hanem kinézettől függ.
2023. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!