Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Buliba póló vagy ing?

Buliba póló vagy ing?

Figyelt kérdés

Enyhén izmos alkatú srác vagyok, mi szerintetek az előnyösebb, egy rövidujjú póló, vagy hosszú ujjú ing? Mindkettőben szeretek lenni, az ing nyilván többet takar, de elegánsabb. Színben, mintában van ami leginkább bejön?


20f



2023. ápr. 9. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Buliba szerintem egy fekete ing nem rossz, kicsit lazább fazonú.
2023. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ing
2023. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

most így tavasszal sima buliba/discoba én mondjuk világosabb farmert veszek egy fehér pólóval, vagy fekete gatya szintén egy ahhoz illő pólóval. A pólóim márkásak, viszont a márkajelzés csak nagyon kicsi rajtuk vagy az ujjánál, vagy mellrésznél egy kis lógó.

Ha vmelyik haveromnak vagy csajnak ünnepeljük a szülinapját vagy vmilyen esemény van, oda viszont inget veszek én is, mert elegánsabbnak gondolom.

sztem alkalomtól is függ, mikor érdemesebb inget vagy pólót venni

2023. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ing
2023. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ing😍
2023. ápr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy vagy te izmos!
2023. ápr. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, ti milyen bulikba jártok, de a srácok kb. 80-85%-a polóban vagy, a maradék inges. Az ingesek nagy része pedig hosszú ujjú fehér szűkített fazont hord, utána a sima fekete következik, majd az egyéb egyszínű, a színes, mintás ingek aránya nagyon kevés, azt is póló fölé húzzák általában.

Tavaly nyáron nagyot mentek a hawaii mintás ingek, de az nyári szezonban volt. #3-as válaszoló vagyok, aki rendszeresen jár bulizni

2023. ápr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, sokan pólóban vannak, ezért is voltam kíváncsi, hogy mi az ami nektek jobban bejön. Eddig úgy tűnik egyértelműen ing, nekem az apró mintás a kedvenc, színben fehér kék vagy bordó.


Hordani hogy előnyös szerintetek, betűrni feltűrni, mennyire begombolni stb?

2023. ápr. 10. 12:11
 9/12 NTBS ***** válasza:
50%
Inkább póló.
2023. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ada100 ***** válasza:
Sötétkék vagy fekete ing, sötét nadrág vagy farmer, fekete bőr cipő.
2023. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!