Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennétek esküvőre ezt a...

Felvennétek esküvőre ezt a színösszeállítású szettet? Sötétkék szoknya, csipkés fehér blúz, sötétkék magassarkú. A táska élénkebb kék mintás. Kicsit unalmasnak tűnik így leírva, szerintetek?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem teljesen jó. Igazából úgyis a menyasszony a lényeg, de persze minden nő szeretne csinos lenni egy ilyen eseményen. De tiritarka nagyon feltűnő ruhákban amúgy sem feltétlen illik menni, ezért ezek a klasszikus színek szerintem pont megfelelőek.
2023. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem unalmas.
2023. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, olyan sulis unneplos :D

Bar ha meg nagyon fiatal vagy, belefer, a gyerekek kb barhogy feloltozhetnek, nekik mindegy.

Ha idosebb vagy, nezz valami normalis ruhat.

2023. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
33%
Függ a szoknya meg a felső fazonjától, de így elsőre elég iskolaigazgatósan hangzik.
2023. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
szerintem tökéletes ez az összeállítás.
2023. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem teljesen megfelel. Az ifjú pár a lényeg.
febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!