Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan találjam meg a stílusom?

Hogyan találjam meg a stílusom?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy egy ruhadarabot csak azért veszek meg mert az “trendi” mostanság vagy azért mert tényleg tetszik. Valószínűleg azért mert trendi, de én ezt nem szeretem és szeretnék rájönni hogy mi valóban az én stílusom de nem tudom hogyan jöjjek rá mert ha azt gondolom egy ruháról hogy tetszik biztosan csak azért gondolom mert úgy érzem hogy abban “menő” lennék és hogy mások megdicsérnék azt a ruhadarabot.

2023. ápr. 12. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Az már régen rossz ha ezt itt kerdezed!
2023. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd azt ami tetszik, aztán kialakul majd.
2023. ápr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is: tudd, hogy a stílus nem azt jelenti, hogy mindig ugyanazt az ágat képviseled.

Egy stílus az általános megjelenésed... ha neked épp az aktuális trendé, akkor az, nem szabad erre rágörcsölni. De nehogy azt hidd, hogy aki mondjuk old money stílusba nyomja a mindennapokba, az nem egy simpson családos pizsibe alszik - mert hidd el, az otthoni viseletük ezeknek az old moneyeseknek is emberi. És nekik is van szar napjuk amikor télen majd megfagynak és vesznek egy ronda meleg nadrágot egy ronda meleg pufidzsekivel.


Ez csak egy példa nyilván, de fontos hogy tudd, hogy bármely ágat is akarnád képviselni, az nem csak abból az egy stílusból áll és nem csak és kizárólag ahhoz a stílushoz vásárolt ruháik vannak.


Ami pedig magát a trendet illeti... ez nyilván változik, de időről időre visszajön és vannak márkák akik nagyon megmaradnak egy stílus mellett. Viszont a trend, az amit te látsz az főleg a social médiában jelenik meg, szóval azt kell most figyelembe vedd, hogy milyen tartalomgyártókat követsz. Most megint mondok egy példát: a tiniknél nagy divat most a mindenféle baggy cucc. Engem a világból ki lehet kergetni azzal, hogy 4 számmal nagyobb pulcsit felvesz valaki és ezt nem betűrve hordja egy szintén olyan nadrággal amibe "belefostak".

Viszont az instám, tiktokom, stb.-m nagyon ritkán mutat ilyen dolgokat, mert tudja az algoritmus, hogy én ezekért nem rajongok. Akiket követek tartalomgyártók pedig szintén egy letisztultabb stílust képviselnek így nem szembesülök nap mint nap trenddel hanem azzal ami számomra releváns.

2023. ápr. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézelődj Pinteresten.
2023. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt: a ruha az csak ruha. Feleslegesen ebbe jobban belegondolni, vagy bárkit ez alapján megítélni.

Ellentmondásosnak tűnhet, de egyéni kifejezőeszköz is lehet, ha akarja a viselője.

És ha már pénzbe kerül a ruha, miért ne vásárolnánk olyanokat, amik valóban minket jellemeznek, tükrözik a személyiségünket és azt, ahogyan önazonosnak érezzük magunkat?


Azt javaslom, fejtsd le magadról az összes kötöttséget, amire a média ráerőlteti a fogyasztói társadalmat. Inspirálódj bátran, de ha jót akarsz magadnak, kiköveted Instán / TikTokon az összes divatmajom ringyót, akik minden negyedévben az aktuálisan hypeolt dolgokat viselik, ami a következő idényben természetesen a szemétben landol.

2023. ápr. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!