Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez egy eredeti nike cipő?

Ez egy eredeti nike cipő?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy nike zoom freak 4-et egy magánszemélytől, még nem jött meg, de kíváncsi vagyok erdeti-e, mert kezdek kételkedni. Nem volt annyira olcsó: 26.000 Ft

De nagyon sok cipős hirdetése van, ezért nem tudom, hogy kamu-e, hátha ti megtudjátok mondani.

[link]



2023. ápr. 15. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ilyen cipőt sem láttam még...
2023. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az össze hasonlító videókból ítélve nekem kamu:

A pipa nem szabadna ilyen hosszan végig érni.

Itt látjátok:

Eredeti:

[link]

Kamu:

[link]

2023. ápr. 15. 11:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Írtam az eladónak a visszaküldésről, de valahogy nem méltat válaszra, úgyhogy biztos, hogy kamu cipőket árul
2023. ápr. 15. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom ez ilyen szokásos Instagramon talált gyöngyszem lehet.

Ilyenek szoktak még Guccit, Diort, Karl Lagerfeldet, meg ilyeneket árulni.


Persze hogy kamu. Persze hogy nem fog neked semmit visszatéríteni. Gondolom semmi nyoma a rendelésednek. Se egy számla, se egy visszaigazolás, semmi. Te egy magánembernek utaltál pénzt egy (feltételezem Instaposzt miatt). Én azt is csodálom, hogy kaptál cipőt :D.


Remélem ez jó tanulópénz volt. Nyugodtan felejtse el mindenki ezeket az Insta meg Tiktok meg hasonló "shopokat". Amint bedob egy ilyet nekem az insta mint reklám, azonnal reportolom. Ezek az oldalak egykét hónapnál nem léteznek tovább. Amikor elég embert lerántottak, megszűntetik és csinálják a következőt.


Rendelj megbízható helyről. Hivatalos webshopok, viszonteladók, stb. Ahol látsz neadjisten információt is. Látod hogy egy cég van mögötte. Cégnévvel, bejegyzett címmel, ELÉRHETŐSÉGGEL, satöbbi satöbbi.

Te feltételezem egy chatben lebeszélt és megkötött üzletet kifogásolsz most. Mit vártál? Bárhol ilyet látsz, hogy rendeléshez írj privátba, nyugodtan felejtsd el.

2023. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!