Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein-en a megadott méretek...

Shein-en a megadott méretek mennyire tükrözik a valóságot?

Figyelt kérdés
Való életben s-m között vagyok.Szerintetek m-es vagy l-es méretű rucikat kellene inkább rendelnem?Tudom hogy megvannak adva a mérettáblázatban a centik, de azokban sem lehet mindíg 100%-ban bízni ilyen oldalakon.Valaki aki már rendelt onnan írna tapasztalatokat?Nektek mennyivel kellett nagyobb méretű rucikat venni mint amekkora normál üzletekből kell?

2023. máj. 3. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
XS méret vagyok, ha van XS akkor azt is szoktam rendelni és általában jó is szokott lenni, méretarányosak a ruhák, de a vásárló visszajelzéseket érdemes olvasni azért.
2023. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Xs es méret vagyok és eddig jók lettek az xs méretű ruhák.
2023. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem eddig volt ami jó lett, de volt pár felső ami konkrétan nem jött rám, pedig mérettáblázat alapján jó lett volna.

170cm és 54kg vagyok, tehát nem egy nagydarab csaj.

2023. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt is megadják, hogy mennyire nyúlékony az anyag. Én csak olyat választok már, ami legalább közepesen nyúlékony.
2023. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jók. Amúgy meg ott a mérettáblázat, annak nyugodtan hohetsz. Legtobbszor oda is van irva pl egy szoknyanal hogy milyen hosszu maga a ruhadarab.


Illetve rengeteg a komment, akar fenykeppel. Abbol keresel olyan embert aki hozzad hasonlo parameterekkel rendelkezik es olyat veszel


En 36/38 vagyok, inkabb 38. A 36 ugye elvileg s, a 38 M. Sheinen felsokbol S szokott jo lenni, szoknyakbol vegyes, mindig megnezem a ruhanal megadott centiket.

Az L rad tuti irto nagy lesz. Szerintem nagy esellyel s lesz jo mindenbol de tenyleh ott a meret. Kb a shein az az online bolt ahol a leheto lwgbiztosabban lehet vasarolni jo meretet

2023. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!