Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért zavar titeket...

Lányok, miért zavar titeket ha látszik a bugyi körvonala?

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 06:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Mert csúnya és közönséges. Azonkívül senkinek semmi köze ahhoz, hogy milyen bugyi van rajtam.
2023. máj. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Engem nem érdekel. Az se érdekel, ha egyes nők szerint igénytelen, meg közönséges. (Az, hogy ki mit gondol magánügye, és nem rám tartozik.) De nyilván csak fehéret hordok. Mindig csinosan öltözködöm.
2023. máj. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Nekem kellemetlen, mert bevág, másrészt meg nen tetszik, hogy a barack helyett ott egy fél fokhagyma. Egyszerűen nem szép.


De őszintén általában nem érdekel, mert bugyit kell hordani, tangát emiatt nem veszek, utána meg küszködjek az esetleges fertőzésekkel stb. Akinek nem tetszik ne nézze, vannak az enyémnél jobb seggek, nézze azt.

2023. máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert nem szeretem, hogy bámulják a férfiak.
2023. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4 es, az a gáz, hogy nem csak a férfiak bámulják 😃
2023. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
5: már a nők is??? :S
2023. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem zavar, de nekem nem vág a húsomba a bugyi vonala. Csak boyshortszerű bugyikat hordok, max franciát, és annyira látszik pont át, mint mikor a zoknimat felhúzom térdközépig, és rá a nadrágot. Nagyon kell nézni, hogy lásd.


Én már nem játszok ilyet. Nekem nagyon sok idő meg görcs elment az életemből azzal, hogy itthon sírok, hogy 40 fokban bolerot (...) kell felvennem, mert mindenben kilóg a melltartóm pántja. Most már élem az életem, ahogy tudom, akinek nem tetszik, az görcsöljön helyettem is.

2023. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
#6 a nők szeretik a nőket is
2023. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Imádom, mikor leírom a véleményemet, és jönnek leszavazni legalább húszan. A való világban még soha, de soha nem szóltak be azért, mert a tangám vonala meglátszott a ruhámon. Ez csak itt GyK-n menő dolog.
2023. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
mert bénán néz ki
2023. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!