Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinted feladott csomag mellett...

Vinted feladott csomag mellett felkiáltó jel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Új vagyok még a Vinteden, tegnap délután adtam fel az első csomagom Foxpost automatába a szállítási címkével. A megrendelés mellett továbbra is felkiáltójel van. Viszont reggel is adtam fel egyet ugyan úgy, mint tegnap délután, erre a csomagra a Vinted applikáción belül már kaptam is értesítést, hogy amit reggel adtam fel már elvitte a futár és 16.-án a vevőnél lesz. A másikkal mi lehet a probléma? E-mailt egyikről sem kaptam hiába kerestem mindenhol, aggódom, hogy valami probléma történhetett. Valakinek hasonló tapasztalat?

#felkiáltójel #FOXPOST #Vinted #Feladott rendelés
2023. máj. 12. 12:00
 1/2 anonim válasza:
Semmi baj nem lesz, valszeg a futár még nem vette ki az automatából a csomagot. Amint szállítás alatt lesz a rendelés, egy kis óra fog megjelenni a felkiáltójel helyén. Aztán amikor megérkezik a vevő által választott címre, ismét felkiáltójeles lesz addig, amíg át nem veszi. Amikor meg már lezárult a rendelés egy pipát fog jelezni. Nem kell semmiért aggódnod, ha már feladtad a csomagot, semmi nem rajtad fog múlni :D
2023. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kövesd amit az oldal mond van nem lesz
ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!