Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha h&m-en elfogyott szinte...

Ha h&m-en elfogyott szinte minden méret abból a kabátból amit kinéztem van még rá esély, hogy újra feltöltik a készletet vagy ennyi volt?

Figyelt kérdés
Megadtam az e-mail címem, hogy értesítsenek ha újra elérhető lesz belőle a méretem, de nemtudom ez mennyire jellenző, hogy tényleg lesz még készletfeltöltés ha már szinte teljesen elfogyott.Főleg így hogy közeleg a nyár, félek inkább a nyári rucikat fogják nyomatni nem a kabátokat pedíg nagyon megtetszett 1000 éve ilyet akartam erre mire megláttam az oldalon már alig van belőle az is xxs-es :(.

2023. máj. 12. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
most már nem valószínű de ha jön a szezonja lehet újra megjelenik
2023. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aaaa :( értem köszi.
2023. máj. 12. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Necces... elképzelhető, hogy kerül vissza, mert vki visszaküldi / váltja, de azért nem élném bele magam. Vinteden érdemes megnézni, hogy vki nem adja-e el, és baromi jól lehet szűrni márkára, színre, kabáttípusra, és ha egyszer keresel valamire, azt a keresést elmenti a rendszer, és legközelebb már csak az újonnan feltöltött dolgokat mutatja.
2023. máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as nagyon köszi a tippet.Igen, én is bűvölöm a vintedet egy ideje már hasonló kabik után, de nem tudom ennek a kabáttípusnak mi a neve.Rakok ide egy linket ha valamelyikőtök tudja légyszi írjátok meg.
2023. máj. 12. 23:46
 5/6 A kérdező kommentje:
2023. máj. 12. 23:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Online próbálj rendelni
2023. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!